Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés
Szemeteskocsi nevű felhasználó kérdése:

Vehetnek le pénzt a kártyámról?

Ha egy oldalon belül vásároltam prémiumot, később még a tudtom nélkül vehetnek le pénzt a kártyámról?

Nem egy nagy ismert oldal volt.

máj. 19. 02:54  Privát üzenet  

A válaszok
A kártyán még mindig nincs pénz és szerinted ennyiből ki a franc tudja?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont máj. 19. 07:30 Privát üzenet
Ha egy oldalon vásároltál Prémiumot, akkor jó eséllyel megadtad a kártyaadataidat, sőt, még az is lehet, hogy tudatosan vagy tudatlanul, de beleegyeztél egy havi előfizetésbe (prémium szolgáltatásnál gyakran előfordul) - szóval igen, akár vehetnek is le - főleg, ha el is mentetted a kártya adatait.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont máj. 19. 09:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bet365 levett egy összeget a kártyámról?
Atm-ből pénzt vettem fel, de nem vonta le a kártyámról, később le fogja?
OTPdirekt nem enged be. Attól még vehetek le pénzt kártyámról?
Az apukámnak elmondják telefonon hogy mennyi pénzt vettem le a kártyámról?
Miért van az, hogy a bankok hétvégén is le tudnak vonni a kártyámról de ha utalok valakinek, azt a másik fél csak hétköznap kapja meg?
Aliexpress! Ha rendelek erről az oldalról akkor nem vehetnek le több pénzt a kártyámról nem?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!