Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hitelt tudnék valahol felvenni...

Hitelt tudnék valahol felvenni, hogy elmehessek a szüleimtől?

Figyelt kérdés
Hallgatói jogviszonyom van (passzív)
2019. máj. 19. 06:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Tök jó a migránsok kapnak pénzt, én bármelyiknél rosszabb helyzetben vagyok...
2019. máj. 19. 06:52
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Sehol
2019. máj. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
minek hitel? menjél egy gyárba dolgozni, ami biztosít szállást...pénzed is lesz, szállásod is.
2019. máj. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mindenki mondja hogy menjek el innnen aztán akkor hogy a p...ba?


Ráadásul állandóan beteg vagyok, mert a naccsasszony összefertőz mindenkit...

2019. máj. 19. 08:33
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Ez a hozzáállás különbözteti meg a bajnokot és a vesztest..

a vesztes azt szajkózza folyamat,hogy miért nem tud cselekedni,mik a problémák.

A bajnok csak annyit mond meg kell csináljam!!!

Kelj fel a fotelból és küzdj,mert aki leleményesebb elfog nyomni, így csak egy senki lehetsz!!!

2019. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ez igazán hasznos.


Nekem kölcsön kellene, amit nyilván viaszafizetnék majd, de így nem tudodk elköltözni.


Uzsora?

2019. máj. 19. 09:26
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Kölcsönt nem fogsz kapni normális helyen, az biztos.

Passziv jogviszonnyal mehetsz diakmunkara, pár hónap alatt ossze tudsz tenni annyi pénzt, hogy ki tudj venni egy szobát.

Manapság vannak igen jól fizető diákmunkak. Pl az obiban 1350 az alapbér, vasárnap dupla ennyi. Ha egy hónapban dolgozol teljes munkaidőben, mondjuk 2 vasárnappal, akkor nettó 210-et simán hazaviszel havonta. De a Tesco is hasonlóan fizet, mindig van munka, tovább is nyitva van, mint az obi.

Vagy ha értesz valamihez, szakmai munkát is tudnál vállalni, ott jellemzően 1200-1500-ás bérek vannak.

Jobb ez, mint az uzsora. Igaz, nehezebb út, de nem vered magad adósságba és önerőből éred el a célodat.

Amikor meg újra aktív féléves leszel, akkor mész kollégiumba és dolgozol ugyanúgy.

2019. máj. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Diákhitel.
2019. máj. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!