Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bankjegykiadó automaták...

A bankjegykiadó automaták tényleg visszahúzzák a pénzt egy idő után, ha ottfelejtik?

Figyelt kérdés
Barátnőm szülinapon vett részt, éjjel két óra környékén kivett egy húszezrest, de már nem volt szomjas. Ottfelejtette a pénzt. Mire visszament, már nem volt ott. Többen is mondják, hogy az automata visszahúzza a pénzt, ha nem nyúlnak hozzá. Tényleg így van? Kisközség, valószínűleg nem járt éjszaka arra senki, de nem kizárt. Ha nem, akkor elvileg megvan a pénz?

2019. máj. 19. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nem veszed ki, akkor visszaveszi az automata. Hívja fel az automata üzemeltetőjét.
2019. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen
2019. máj. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mind a kettőt.:) Ha valamelyikőtök visszanézne, leírom, hogy sajna nem lett meg a pénz, valószínűleg kivette valaki. Jó kis tanulópénz. Mondjuk nem is értem, hogy tudja valaki benne felejteni a kiadott pénzt. Így járt. De legalább tudom, hogy az ATM visszaveszi az érintetlen bankjegyet, mert eddig csak annyit tudtam biztosra, hogy a bankkártyát behúzza, ha valaki bentfelejti.
2019. máj. 25. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!