Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Tesco vásárlókártyával az interneten milyen módokon lehet fizetni?

Elvileg sima internetes vásárlásra használható, ez díjmentes?

Átutalni azt hiszem nem lehet vele, PayPalon sem tudok vele fizetni vagy az működik?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tesco, vásárlókártya, internet, PayPal, vásárlás, átutalás, pénz

máj. 22. 10:40  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kb.3 hete próbál hívni és SMS-eket küldözget az Intrum. Eddig vártam, hogy jöjjön tőlük levél, de nem jött. Nem tudom eldönteni felhívjam-e őket, olvasom az interneten hogy...
Internetbankon le lehet tiltani a bank kártyámat? ( interneten keresztül)?
Nem aktiváltam a CIB kártyám 3 hónapja interneten? Így ha küldenek rá pénzt azt megkapom?
A bankkártyámmal lehet interneten fizetni? (Pátria takarék maestro)
Ha Nèmetorszàgbòl rendelek valamit interneten 279 euroèrt akkor forintba àtszàmolva ez mennyi pènz?
Ellopták a bankkártyámat ès az interneten vásároltak vele. A rendőrség nem igazán tud mit tenni. Mit tegyek?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!