Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Hova lett a FOREX? Eltűnt a pénzem, és az ügyintézője is. Mit tehetek?

Keress kérdéseket hasonló témában: Forex-eltűnése

máj. 23. 06:38  Privát üzenet  

A válaszok
Ostorozhatod magadat, hogy bedoltel. Mivel valoszinuleg valami Kajman-szigeteken vagy a Nyugati Antillakon papiron bejegyzett, amugy orosz maffiozok altal uzemeltetett fantomcegrol van szo, ennel tobbet valoszinuleg nem fogsz tudni tenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 23. 06:58 Privát üzenet

a forex ott van, ahol eddig is volt.

ez kamu kérdés vagy tényleg ennyire értesz hozzá?

ha az utóbbi, akkor sajnálom, remélem nem bíztál nagy összeget ismeretlenre, az a pénz elúszott.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 27. 04:47 Privát üzenet
Eltűnt a kutyád?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 30. 21:45 Privát üzenet
Andormentor újabb áldozata. :D

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 1. 22:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ecsekk appal rossz azonosító számmal fizettem be az egyik számlámat. Pénz elment, szolgáltató nem kapta meg. Mit tehetek?
Mit tehetek ezügyben?
2006-ban adóstárs voltam a volt páromnak,13 évvel később megkeresett egy behajtó cég, hogy nincs fizetve a hitel, mit tehetek most?
Most tudtam meg, hogy van egy ingatlan a nevemen, igy a CSokot nem tudom igényelni. Mit tehetek?
Help! Anyam alszamlaja az enyem, es latja, hogy mire koltok, tehetek ez ellen valamit?
Meglopott az okmányiroda ügyintézője mégis engem büntetnek mit tehetek?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!