K&h-s kártyával más ATM?

Figyelt kérdés

Csinaltattam a falusi Takarékos bankkártyám helyett egy újat a K&H-ba.

Tudok levenni itt a falusi ATM-ből is a K&h-s kártyával?

(próba időn vagyok így csak 4 órában dolgozom és 80-90k-t keresek)

Mert hallottam olyat hogy 150k felett ingyenes.

De hogy ha alatta van így az első kettő levétel ingyenes csak.


Szóval teljesen össze vagyok már keveredve.


2019. jún. 4. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Tudsz levenni. Hogy mennyibe kerül, azt mi nem tudhatjuk, a banki kondíciós listában benne van.
2019. jún. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az új kártyát először aktiválni kell, amit akár egy készpénzfelvétellel is megtehetsz és igen, tudsz felvenni vele pénzt az ATM automatából.


Ha nyilatkoztál a bankodnál, akkor havonta max 2 alkalommal, összesen max. 150 ezer ft-ot ingyenesen felvehetsz az automatából. Ilyenkor pl. ha 90 ezret kapsz, akkor felveheted egy összegben is, de akár egyszer 40 ezer, egyszer 50 ezer ft-ot. Ellenben ha 3 x akarnál pénzt felvenni - mondjuk 50 ezer, 20 ezer meg 20 ezer ft, akkor a harmadik pénzfelvétel már nem ingyenes, azért felszámítanak pénzt, mert az már nem fér bele a 2 alkalomba, hiába van 150 ezer ft alatt.


Ha nem nyilatkoztál, akkor pedig a bankszámla csomagod által leírtak szerinti pénzbe kerül a pénzfelvét.

2019. jún. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 4. 15:23
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha nem a k&h-s ATM-ből veszek le a K&H-s kártyámmal, úgy mennyit vonnak le?
2019. jún. 4. 15:29
 5/6 belapus ***** válasza:

Az ingyenesség bármely pénzintézet ATM-jére vonatkozik ( az első két felvétel max. 150 000 forintig ), utána már van költsége, és ez általában saját ATM esetén kedvezőbb, mint más bank automatáját használva.

A pontos összegek, feltételek a bank honlapján elérhetőek.

2019. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kérdés annyira nosztalgikus.

Kb. 10 éve kérdeztek itt sokan hasonlóakat.

Nem bántásból mondom, tényleg nosztalgikus.


Melyik falusi takarék volt az?

Mert őszre mind egyesülni fog a takarékbankkal és a régi FHB Bankkal. Már most sem a régi csökevényes bankocskák, őszre pedig az ország egyik legnagyobb bankja lesz.

2019. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!