Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Gránit Bank lakossági...

A Gránit Bank lakossági ügyfeleinek nem kell adategyeztetniük?

Figyelt kérdés
A honlapjukon eddig még nem találtam semmilyen erre figyelmeztető közleményt, és a netbankjukban sem kaptam még figyelemfelhívó üzenetet ezzel kapcsolatban.
2019. jún. 8. 19:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol kell, ezt nem a bankok döntik el. Terrorizmus és pénzmosás miatt van.


Ha az elmúlt 2 évben voltál bent adatot egyeztetni vagy azon belül nyitottad akkor elvileg nem kell. De értesítenek ha kell.

2019. jún. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2017 áprilisában nyílt meg a folyószámlám náluk, és eddig nem értesítettek. Az egyik tv-csatorna híradójában hallottam a múlt héten, hogy valamelyik bank lakossági ügyfeleinek nem kell egyeztetniük.
2019. jún. 8. 19:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Valamit félreérthettél.


Esetleg akkor ha olyan bank ami mondjuk tavaly nyílt mert akkor minden ügyfelüknél rendelkeznek friss adatokról.


Bár ez se igaz, mert pl. közeszereplőnek vagy vállalkozásoknak így is úgy is kell.

2019. jún. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem sem értesítettek még, hogy kellene.
2019. jún. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
A netbankon keresztül tudsz üzenetet küldeni nekik (szabad formátumú levél), nekem másnapra válaszoltak, hogy nem szükséges a részemről az adategyeztetés.
2019. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ne tv csatornák hiradóiból informálódj
2019. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!