Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp direkt miért vesz le...

Otp direkt miért vesz le pénzt, ha 21 éven aluli vagyok?

Figyelt kérdés
Ugy tudtam, hogy a 21 even aluliaknak ingyenes a szamlavezetes. Most akkor ez hogy van? Nem halok bele havi -150 forintokba, de 150x12 az 1800 Forint egy ev alatt es nem ertem miert vonjak le tolem ha a szamlavezetes ingyenes
2019. jún. 11. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

"Ugy tudtam, hogy a 21 even aluliaknak ingyenes a szamlavezetes. "


Ezt jól tudtad, csak gondolom kifogtál egy inkompetens leszarom ügyintézőt aki egy sima számlacsomagba rakott téged.

2019. jún. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
OTP Juniornak van egy olyan variációja, ahol havi 150-et levonnak - egy csomó fiókban automatikusanerre kötik a szerződést - és van egy másik, ahol viszont VALÓBAN ingyenes a számlavezetés. Menj be egy OTP-be és írasd át.
2019. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt kellene tisztáznod, hogy milyen szolgáltatást veszel igénybe aminek díja van.


Az első válaszoló nagyon felületesen látja.


Egyébként pedig lehet, hogy átutalás díja, nem?

Nem ismerem az OTP Juniort de az könnyen lehet, hogy nincs ingyen.

2019. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jaruss ***** válasza:
Számlavezetési díjad nincs. A lekérdezési jogosultságot biztosító netbank (csak rálátsz a számlára), szintén díjmentes szokott lenni,de a teljes értékű netbank havi kb.150 Ft. Át kell állíttatni a netbankot.
2019. jún. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!