Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

KBC Equitas-nál személyes ügyintézés, hogyan?

Régen a Lechner Ödön fasornál volt ügyfélszolgálatuk. Most ugyanazon a helyen "K&H átrium hitelcentrum" van, tehát gondolom megszűnt.

Elvileg lehetne csinálni a kijelölt bankokban is, de jártam néhányban és ott körülnézve nem láttam KBC-s pultot, illetve kimatricázva se volt sehol, illetve a sorszámhúzó automatán sem láttam olyan lehetőséget, amellyel a KBC ügyeimet intézhetném.

Pedig fontos lenne, mert 26.-án kizárnak, hogyha nem megyek be adatokat egyeztetni.

Esetleg valaki tud segíteni, hogy hogyan intézhetném ezt el?

jún. 11. 15:35  Privát üzenet  

A válaszok

[link]

"de jártam néhányban és ott körülnézve nem láttam KBC-s pultot, illetve kimatricázva se volt sehol, illetve a sorszámhúzó automatán sem láttam olyan lehetőséget, amellyel a KBC ügyeimet intézhetném."

Es feltel segitseget kerni egy ugyintezotol? :D

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont jún. 11. 16:04 Privát üzenet
Nem szűnt meg, mert -igaz, telefonon, de - múlt hónapban beszéltem velük.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont jún. 11. 16:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

"Es feltel segitseget kerni egy ugyintezotol? :D"

Igen...

# 3/4Időpont jún. 11. 17:30 Privát üzenet

Na, oszt miért lett lehúzva a 2-es válaszom? A telefonban is azt mondták, hogy a Lehner Ödön fasorban vannak, oda kell bemenni - csak úgy látszik, itt mindent szájbarágósan kell leírni.

Ha meg nem jó a válasz, akkor tessék odaírni, aki tudja - nem csak lehúzgálni :D

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont jún. 11. 17:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol lehet bankfióki időpontot foglalni a cib bankba? Vagy megszűnt ez a lehetőség, azért nem találom sehol a honlapjukon?
A UniCredit bankkal lehet más módon is érintkezni, mint a telefonálás vagy a személyes találkozás?
Elkészült adókártyát csak postázzák vagy lehetőség van személyes átvételre is?
Nav jövedelem igazolás mennyi idő?
A NAV-nak melyik a központi ügyfélszolgálata?
Külföldön fogok egy évig dolgozni. Úgy tudom, APEH-nél be kell ezt jelenti. Csak személyesen lehet bejelenteni? Van a neten letölthető formanyomtatvány, amit postán le tudok adni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!