Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Nincs rá valami mód hogy a szépkártyán lévő pénzt kézpénzre váltsam? Tudom hogy hivatalosan nem lehet de hátha még lehet kerülni valahogy a rendszert vagy egyéb ilyen módszerek? Vagy esetleg valakinek vennék róla vamit nyaralás?

jún. 11. 15:53  Privát üzenet  

A válaszok
Fel kell béreld Neót, ő majd megoldja. Más mód nincs.

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 11. 16:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ki az a neó?

# 2/7Időpont jún. 11. 16:20 Privát üzenet
Közvetlenül nem tudod készpénzre váltani. Nem tudom mekkora összegről van szó, de ha csak pár 10 000 akkor pl az AquaWorld-ben 20perc alatt mások helyett kifizetsz egy pár belépőt ők meg odaadják neked a kp-t.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 11. 16:22 Privát üzenet
Én is azt tenném amit az utolsó ír. Illetve ha van ismerősöd akiben megbízol, odaadhatod neki a kártyát, hogy vásárolja le. Annyi, hogy a te nevedet írja alá a papíron.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 11. 17:09 Privát üzenet
Még régebben én is kaptam ilyen üdülési csekket, 30000 Forint. Oda mentem a hotelbe, mondtam nekik, hogy 25000-ért a tiétek, kezembe csaptak és meg is egyeztünk, kifizették.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 11. 18:23 Privát üzenet
Rendelsz belole kajat egy honapra.

A válaszíró 39%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 12. 00:58 Privát üzenet

Elboltolni el lehet pl. ismerősi körben. Mi pl. gyakran kijárunk ebédelni ebédidőben. Ha valakinek már nagyon sok pénz van a szép kártyáján, akkor ő fizet egyben és a többiek odaadják neki a pénzt kp-ban. Voltunk így már fürdőben is, de vettem szállást is baráti társaságban két főnek. 5 ezerrel kevesebbet kértem, mint amennyi a szép kártyáról elfogyott és boldog volt mindenki. Szóval ilyen lehetőségek vannak, de azért általában elkölthető összegeket kapnak szerintem az emberek.

A kaja pl. nálam simán fogy. Van néhány jól bevált hentes is, ahol adnak némi meleg kaját, ezért a színhúsokat, felvágottakat is ki lehet fizetni szépkártyával. Neki tökmindegy. Van olyan étterem is a közelben, ami panzióhoz tartozik és bowling részlege is van, így bármelyik zsebből lehúzzák a lóvét bármelyik egységében.

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 12. 13:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tetoválás - nyaralás?!
Vennék gitárt kb 180. 000 ft ig, de tremolókarosat szeretnék. Lehetőleg 24 bundos legyen, szerintetek erre melyik a legjobb ötlet, a leírtak alapján?
Barátomék csaladjával nyaralás. Hogy legyen?
Nektek valami ötlet, hatha?
Hova menjek nyaralni?
Jól emlékszem a helyekre?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!