Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nincs rá valami mód hogy a...

Nincs rá valami mód hogy a szépkártyán lévő pénzt kézpénzre váltsam? Tudom hogy hivatalosan nem lehet de hátha még lehet kerülni valahogy a rendszert vagy egyéb ilyen módszerek? Vagy esetleg valakinek vennék róla vamit nyaralás?

Figyelt kérdés
2019. jún. 11. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Fel kell béreld Neót, ő majd megoldja. Más mód nincs.
2019. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ki az a neó?
2019. jún. 11. 16:20
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlenül nem tudod készpénzre váltani. Nem tudom mekkora összegről van szó, de ha csak pár 10 000 akkor pl az AquaWorld-ben 20perc alatt mások helyett kifizetsz egy pár belépőt ők meg odaadják neked a kp-t.
2019. jún. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is azt tenném amit az utolsó ír. Illetve ha van ismerősöd akiben megbízol, odaadhatod neki a kártyát, hogy vásárolja le. Annyi, hogy a te nevedet írja alá a papíron.
2019. jún. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még régebben én is kaptam ilyen üdülési csekket, 30000 Forint. Oda mentem a hotelbe, mondtam nekik, hogy 25000-ért a tiétek, kezembe csaptak és meg is egyeztünk, kifizették.
2019. jún. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendelsz belole kajat egy honapra.
2019. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elboltolni el lehet pl. ismerősi körben. Mi pl. gyakran kijárunk ebédelni ebédidőben. Ha valakinek már nagyon sok pénz van a szép kártyáján, akkor ő fizet egyben és a többiek odaadják neki a pénzt kp-ban. Voltunk így már fürdőben is, de vettem szállást is baráti társaságban két főnek. 5 ezerrel kevesebbet kértem, mint amennyi a szép kártyáról elfogyott és boldog volt mindenki. Szóval ilyen lehetőségek vannak, de azért általában elkölthető összegeket kapnak szerintem az emberek.

A kaja pl. nálam simán fogy. Van néhány jól bevált hentes is, ahol adnak némi meleg kaját, ezért a színhúsokat, felvágottakat is ki lehet fizetni szépkártyával. Neki tökmindegy. Van olyan étterem is a közelben, ami panzióhoz tartozik és bowling részlege is van, így bármelyik zsebből lehúzzák a lóvét bármelyik egységében.

2019. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!