Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyibe kerül a bankkártya...

Mennyibe kerül a bankkártya cseréje, hogyha a mostani elromlott?

Figyelt kérdés

CIB-es.


Ha jól tudom, akkor ha nem az én hibámból romlott el, akkor ingyen cserélik, viszont ha az én hibámból, akkor mennyi?


Amúgy nem az én hibámból romlott el, pénztárcában volt mindig tartva, de van egy olyan érzésem, hogy rám fogják fogni, mivel nagyon kopott, azt fogják szerintem mondani, hogy biztos rossz helyen tartottam...

Amúgy 1 éves, még bőven nincs a lejárati dátum közelében, a számok azonban már 3. hónapbra teljesen lekoptak, de az engem annyira nem zavart mert ritkán vásárolok online és azért felírtam...

Viszont már szintén újkorában is voltak vele olyan problémák, hogy az ATM-ek elutasították, de 2. vagy max. harmadik próbálkozásra mindig elfogadták... Na mostmár nem. Már egyáltalán nem fogadják el.

Szóval nem vagyok valami elégedett amúgy, főleg hogy most a CIB rendszere az elmúlt hónapokban még külön szarakodott is...

Ha nem hajlandóak ingyen cserélni, vagy jelképes összegért, akkor lehet hogy ez lesz az utolsó csepp ennél a banknál.


Van valakinek tapasztalata, volt valaki hasonló helyzetben a CIB-el?

Mennyibe került a csere?


Nekem ECO számlacsomagom van, s azt hiszem, hogy Visa Inspire (nem dombornyomott) maga a bankkártya, bár azért nem tudom biztosra, mert ugyan a számlacsomagom nem változott, volt egy előző kártyám (ugyanolyan mint a mostani, mégis picit strapabíróbb volt), de azt letiltották és kiküldték postán a mostanit, ami elvileg ugyanolyan, csak már van érintéses funkció is rajat... (Meg ugyebár kopik mint a...)



UI: Tudom, hogy aközött, hogy kopik és, hogy most már nem fogadják el az ATM-ek nincs összefüggés, de attólmég az is bosszantó és elvarható minimum lenne, hogy ne így legyen.



2019. jún. 12. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Pont így jártam én is, igaz, OTP-s kártyával. Az a kártya valahogy ritka gyorsan ment tönkre, lehámlott róla a fólia, meg minden, pedig ugyanott tartottam, ahol a többit. A végén már nem tudtam vele fizetni sehol.

Nekem fizetni kellett érte, nem foglalkoztak azzal, hogy mitől ment tönkre, meg minek a hibájából. Valami 2-3ezres összeget vontak le érte. Vagy 2-3 hónappal utána az éves kártyadíját is levonták, na azt megreklamáltam, arra való hivatkozással, hogy már nincs meg, és minden más költséget kifizettem a kártyacserével kapcsolatban, szóval ezt engedjék el. Elengedték.

2019. jún. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen kicserélték (Magnet)
2019. jún. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Na majd nemsokára kiderül, hogy nálam ingyen vagy pénzért cserélik, majd megírom..

2019. jún. 12. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!