Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

MPL Üzleti csomag: mi történik, ha nem vagyok otthon, amikor jön a postás? Bedob egy sima csomagértesítőt és el kell mennem a postára?

jún. 12. 02:52  Privát üzenet  

A válasz
Igen, de az értesítőn rajta van, mikor próbálja újra kihozni. A postán át tudod venni, ha az sem jó.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont jún. 12. 06:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csinál az MPL futár, ha nincsenek otthon a megadott címen?
Postai házhozszállításkor nem vagyok otthon, mi a teendő?
Megkérhetem a GLS futárt, hogy ha nem vagyok otthon, vigye el a legközelebbi GLS csomagpontra? Ez von maga után költségeket?
EBay-ről való rendelés esetén, ha éppen nem vagyok otthon amikor kihozza a futár, hová kerül a csomag?
Ha nem tudok átvenni egy csomagot, mert nem vagyok otthon akkor azt elküldik a közeli postára, vagy megpróbálják többször kiszállítani?
Milyen módon lehet egy kb.7kg-os csomagot elszállíttatni, ha a feladó otthon akarja feladni, de én egy csomagponton, pl. pick pack pont, posta pont, stb. akarom átvenni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!