Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy átlagos ember miért ment...

Egy átlagos ember miért ment volna bankfiókba az elmúlt években?

Figyelt kérdés

Az adategyeztetés kapcsán sokan írták, hogy „de hát csaj bementél az elmúlt években!”, de nem értem, hogy miért.


480 000 nyugdíjas bement az elmúlt 4-5 évben, hogy megszüntesse számláját, ez igaz.


A közmunkások kp-t kapnak.


Az átlagembert (mint nemrégiben kiderült) még egy hirtelen mosógépcsere is a földhöz vágja, szóval nem nagyon járkál be a bankba, hogy átpakolja millióit egyik részvényből a másikba.


Interneten utalnak egyre többen.


Marad a hitel, de eleve a nettó 100-150 000 ezres fizetésekre nem nagyon adnak, így bemenni is felesleges.


2019. jún. 12. 12:53
 1/7 A kérdező kommentje:
*csak
2019. jún. 12. 12:53
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Számlacsomag váltás, bármilyen problémás ügylet intézése, amivel az ember online falakba ütközik. Hiteles folyószámla kivonat igénylése, akármihez. Más jellegű ügyintézés, pl. ltp, vagy egészségpénztár, ami alatt akkor már elintézi az ember az adategyeztetést is.
2019. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hitelt fevenni voltam benn pl. (Nem mosógépcsere, autó.)


Jó, te nem jártál a bankban. És akkor mi van? Olcsóbb lett a kenyér?

2019. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
En pl többször tettem be megtakarítást
2019. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Én csak idén négyszer voltam, muszájból. Egyszer benyelte egy automata a kártyámat és ott lehetett átvenni, egyszer megtakarítást nyitottam, egyszer nagyobb összegű készpénzt tettem be, mert "összegyűlt" az apró, amit egy éve egy dobozba dobálunk és betetettem a megtakarításra azt is, egyszer új számlacsomagot nyitottam, mert ez kedvezőbb volt. Ez csak az elmúlt 6 hónap. Bár általában max évente egyszer kell bemennem. De ez az év ilyen lesz, mert lakásvásárlást is tervezünk.
2019. jún. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak munkaügyben trollkodtál, kiröhögtelek. De kezdesz paraszt lenni...
2019. jún. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jaruss ***** válasza:
Igazából a kérdezőnek ott van a problémája,hogy se az nem tiszta számára,miket csinálhat még egy ember a bankban,se az,mekkora összegre adnak hitelt,se az,ki az "átlag ember". Így nehéz jó választ adni egy eleve hibás kérdéshalmazra.
2019. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!