Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Egy átlagos ember miért ment volna bankfiókba az elmúlt években?

Az adategyeztetés kapcsán sokan írták, hogy „de hát csaj bementél az elmúlt években!”, de nem értem, hogy miért.

480 000 nyugdíjas bement az elmúlt 4-5 évben, hogy megszüntesse számláját, ez igaz.

A közmunkások kp-t kapnak.

Az átlagembert (mint nemrégiben kiderült) még egy hirtelen mosógépcsere is a földhöz vágja, szóval nem nagyon járkál be a bankba, hogy átpakolja millióit egyik részvényből a másikba.

Interneten utalnak egyre többen.

Marad a hitel, de eleve a nettó 100-150 000 ezres fizetésekre nem nagyon adnak, így bemenni is felesleges.

jún. 12. 12:53  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

*csak

# 1/7Időpont jún. 12. 12:53 Privát üzenet
Számlacsomag váltás, bármilyen problémás ügylet intézése, amivel az ember online falakba ütközik. Hiteles folyószámla kivonat igénylése, akármihez. Más jellegű ügyintézés, pl. ltp, vagy egészségpénztár, ami alatt akkor már elintézi az ember az adategyeztetést is.

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont jún. 12. 13:05 Privát üzenet

Én hitelt fevenni voltam benn pl. (Nem mosógépcsere, autó.)

Jó, te nem jártál a bankban. És akkor mi van? Olcsóbb lett a kenyér?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont jún. 12. 14:30 Privát üzenet
En pl többször tettem be megtakarítást

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont jún. 12. 15:17 Privát üzenet
Én csak idén négyszer voltam, muszájból. Egyszer benyelte egy automata a kártyámat és ott lehetett átvenni, egyszer megtakarítást nyitottam, egyszer nagyobb összegű készpénzt tettem be, mert "összegyűlt" az apró, amit egy éve egy dobozba dobálunk és betetettem a megtakarításra azt is, egyszer új számlacsomagot nyitottam, mert ez kedvezőbb volt. Ez csak az elmúlt 6 hónap. Bár általában max évente egyszer kell bemennem. De ez az év ilyen lesz, mert lakásvásárlást is tervezünk.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont jún. 12. 16:34 Privát üzenet
Amíg csak munkaügyben trollkodtál, kiröhögtelek. De kezdesz paraszt lenni...

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont jún. 12. 17:14 Privát üzenet
Jaruss nevű felhasználó válasza:

Igazából a kérdezőnek ott van a problémája,hogy se az nem tiszta számára,miket csinálhat még egy ember a bankban,se az,mekkora összegre adnak hitelt,se az,ki az "átlag ember". Így nehéz jó választ adni egy eleve hibás kérdéshalmazra.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont jún. 13. 18:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A kilépőpapírok között van olyan amit elfogadnak jövedelem igazolásként az elmúlt 12 hónapból, vagy ki kell kérnem a volt munkahelyemről?
Hogy lehet az, hogy az OTP ATM-jei az elmúlt néhány hónapban rendszeresen a nyugdíj utalási napon hibásodtak meg vagy csak egyszerűen kiírták, hogy nem szolgáltat (? ).
Erste CélBetét számláról és számlára ugyanúgy lehet utalni, mint egy átlagos számlára? PayPalhez megadhatom a CélBetét számlaszámát? Vagy nem működne vele az utalás?
Egy városnak 50 évvel ezelőtt 700 ezer lakosa volt. Az átlagos évi népszaporulat az elmúlt 50 év során 0,45% volt. Hány lakosa van most a városnak? (Én megcsináltam, de nem jött ki, bővebben alul. )
A mensim elmúlt már vasárnap, de tegnap óta észrevettem hogy megint barna pecsételő jellegű folyásom van, a melleim fájnak és a hasam is szúrkál. A mensim teljesen átlagos volt,...
A "3 havi nettó átlagos jövedelem" az az összeg amit az elmúlt 3 hónapban a számlámra érkezett utalásként a munkáltatótól átlagban?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!