Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés
NextBack nevű felhasználó kérdése:

Hogyan lehet PayPal-re pénzt küldeni?

Regisztráltam és bank kártyát is csatoltam hozzá, de meg látok semmilyen opciót, hogy utalás vagy valami hasonlót.

Néztem neten leírást, de valahol azt írták, hogy már változott a rendszer.

jún. 12. 14:44  Privát üzenet  

A válaszok
Ha csatoltad a bankkártyát, akkor neten keresztül fizetéskor a Paypal-fizetést választod, és azon keresztül a bankszámládról leemeli a pénzt automatikusan, nem kell oda-vissza utalgatni. Pont erre való a bankkártya összekötése, hogy ne legyen köztes utalási pont a Paypal.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jún. 12. 15:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ha azt szeretném, hogy utalok PayPal-ra és onnan tovább akkor, azt hogy kell?

A PayPal számlán 0 Ft ír, ez érthető és alatta van egy pénz hozzáadás funkció, kiválasztom, hogy bankkártya(másik opció hitelkártya), és ott leírja, hogy kedvezményezett neve, bankszámlaszám, stb,de a bank nevéhez nem azt írja, ahol én vagyok,hanem másikat.

Az csak egy példa lenne, vagy az ott megadott bankrendszerén is átfut ?

# 2/3Időpont jún. 12. 15:39 Privát üzenet
Paypal-ra felesleges feltölteni pénzt, amikor azzal fizetsz akkor leveszi a bankszámládról az összeget. Nem igazán pénz tárolására való a Paypal.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jún. 12. 20:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Otp-s junior számláról szeretnék Unicredit számlára küldeni pénzt (paypal ebay miatt) de nem tudok, csak unicredit bankba bemenve tudok unicredit számlára vagy otp-s számláról is...
Ha valaki PayPal-on keresztül szeretne nekem pénzt küldeni, akkor melyik számot kell neki megadnom? Hol találom meg azt a számot?
Hogy kell küldeni pénzt PayPal-ra E-Bankból ami K&H-s?
Nemrég regisztráltam a paypal-ra mert valaki pénzt akart küldeni egy termékért?
Paypal-en belül más Paypal felhasználónak miként tudok pénzt küldeni, valaki leírja lépésenként?
Ha Paypal-ra töltök fel pénzt akkor kell plussz pénzt küldeni?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!