Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehet PayPal-re pénzt...

NextBack kérdése:

Hogyan lehet PayPal-re pénzt küldeni?

Figyelt kérdés

Regisztráltam és bank kártyát is csatoltam hozzá, de meg látok semmilyen opciót, hogy utalás vagy valami hasonlót.

Néztem neten leírást, de valahol azt írták, hogy már változott a rendszer.


2019. jún. 12. 14:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csatoltad a bankkártyát, akkor neten keresztül fizetéskor a Paypal-fizetést választod, és azon keresztül a bankszámládról leemeli a pénzt automatikusan, nem kell oda-vissza utalgatni. Pont erre való a bankkártya összekötése, hogy ne legyen köztes utalási pont a Paypal.
2019. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ha azt szeretném, hogy utalok PayPal-ra és onnan tovább akkor, azt hogy kell?

A PayPal számlán 0 Ft ír, ez érthető és alatta van egy pénz hozzáadás funkció, kiválasztom, hogy bankkártya(másik opció hitelkártya), és ott leírja, hogy kedvezményezett neve, bankszámlaszám, stb,de a bank nevéhez nem azt írja, ahol én vagyok,hanem másikat.

Az csak egy példa lenne, vagy az ott megadott bankrendszerén is átfut ?

2019. jún. 12. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Paypal-ra felesleges feltölteni pénzt, amikor azzal fizetsz akkor leveszi a bankszámládról az összeget. Nem igazán pénz tárolására való a Paypal.
2019. jún. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!