Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut kártyára lehet kérni...

Revolut kártyára lehet kérni a fizetést?

Figyelt kérdés
Diákmunkara gondoltam. Ugye az appban IBAn formatumú számlaszám van. Ezt megadhatom a diákszövetségnél?

2019. jún. 15. 08:21
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Meggugliztam, hogy mi az a Revolut. Nem mondom, hogy elsőre teljesen tiszta, de nem hinném, hogy az iskolaszövetkezet elfogadja. Nyiss bankszámlát egy rendes banknál.
2019. jún. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Ketlem, a revolutos bankszamla valahol kulfoldon van, oda sokezer forintba kerulne az utalas.
2019. jún. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak belföldi forint számlára utalnak.
2019. jún. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Olvasd el a hozzászólásokat! Úgy tűnik, nincs magyar bankszámla szám.

[link]

2019. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs magyar, amit az appban látsz, az egy nagy-britanniai számlaszám. Arra kis eséllyel fog utalni egy magyar cég. Főleg nem forintot, mert az SEPA átutalással meg sem oldható, tehát jóval drágább is.
2019. jún. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kártya lényege pontosan az, hogy külföldre szinte jelentéktelen költséggel lehet utalni. Továbbá nemrég idén forintot is tudsz rá utalni átváltás nélkül. Minden esetre én sem bízok a sikerben, de ma rákérdezek személyesen náluk
2019. jún. 17. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Utalni lehet rá természetesen, de nemzetközi forint átutalás nem éppen a legjobb dolog. Az meg, hogy te kártyával tudsz feltölteni, tök más, mert az nem átutalás, hanem kártyás fizetés.
2019. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!