Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Államkincstárnál regisztráltam...

Államkincstárnál regisztráltam de nem fogadja el a jelszót vagy a felhasználó nevet. Járt már valaki így? Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tegnap regisztráltam.

Kaptam egy 8 jegyű számot, elvileg ezt kell beírni és ott beírtam egy 6 jegyű számot mint jelszó.

Mast a [link] Bejelentkeznél nem enged belépni.

Ez lenne az első belépésem.

Van valakinek tapasztalata?


2019. jún. 21. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 2 éve regisztráltam, gondolom azóta nem sokat változott: Kicsit troll módon 2 darab 8 jegyű számot is adnak. Az egyik kvázi a belépési azonosítód, a másik magának az értékpapírszámlának az azonosítója - az előbbivel kell belépni. Elvileg úgy néz ki a szám, hogy 2019****. Nekem 2 egymást követő számot adtak ki, és a kisebbikkel tudok belépni, de valamilyen formában biztos le is van írva a papírokra, hogy melyik kell a belépéshez.
2019. jún. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat segítettél. Köszönöm!

Igen, két számot kaptam én is. Nekem 3-assal kezdődik, gondolom sorban adják ki a számokat.

Nekem csak az utolsó 2 számjegy más.

Nekem is a kisebb számmal engedi a belépést!


Még egyszer nagyon köszönöm!

Jó hétvégét!

2019. jún. 21. 21:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Valamiért az volt a gondolatom, hogy az évszámmal kezdődik. De valóban, akkor csak 4 számjegy maradna minden évben, és valószínűleg több számlát nyitnak. De örülök, hogy segíthettem!
2019. jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!