Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP online bankolásnál mi az...

OTP online bankolásnál mi az azonosító és a jelszó?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem, a jelszó egy 7 jegyű számkód, de az azonosító az mi? én választom, esetleg a kártyám száma?

ezer éve nem léptem be, és fogalmam sincs mit kéne ide írnom. :S


2010. júl. 9. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha az otp direktbe szeretnél belépni, akkor arra külön a bankfiókba kellett kötni egy szerződést. Ekkor adnak meg egy azonosító számot. Ezt kell ott feltüntetni, illetve az általad válassztott jelszót kell még beírni, és utána a bankszla számod.

Ha nem kötöttél direkt szerződést, akkor sajnos nem fogod

tudni használni.

2010. júl. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kieg. ha viszont online akarod a bankkártya egyenleged lekérdezni, akkor a bankkártya utolsó 10 számjegyét kell megadni és a kód ott a bankszámla utolsó három számjegye.

Remélem tudtam segíteni:))

2010. júl. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy a szerződésen rajta van (remélhetőleg van ilyen szerződésed). De ha bemégy az OTP-be segítenek.
2010. júl. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

igen, köszönöm a segítséget.

kötöttem ilyen szerződést, csak épp az azonosítomról fogalmam sincs, mivel a szerződés valahol otthon a fiók mélyén lapul, én meg 1500 km-re vagyok onnan.

Hát akkor egyelőre nem bankolok online.

2010. júl. 9. 13:21
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Az azonosítót a bank adta, nem te választottad. 6 db számból áll, ha jól tudom.
2010. júl. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez a 6 jegyű "Azonosító" a Szerződésedben van benne, ha elfelejtetted, akkor személyesen kell(ene) bemenned az OTP-fiókba...
2010. júl. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Attila1976 ***** válasza:
100%

belépéskor ezeket kéri:

Azonosító: a HAZ utáni 7 jegyű szám...

Számla: a számlaszámod....

Jelszó: szerződéskötéskor megbeszélt 7 jegyű szám....

2013. aug. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gergoo93 válasza:
Mi az a haz?
2021. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!