Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kamatmentes "babaváró" hitelle...

Kamatmentes "babaváró" hitellel kapcsolatban eddigi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Mennyire "akadékoskodnak" a banknál, nehéz-e felvenni, elintézni, milyen összegre számíthat az ember max.?
2019. júl. 11. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem annyira nehéz intézni, vizsgálják megfelelsz-e a feltételeknek és kb. ennyi.

Maximum 10 millió Ft-ra számíthat az ember.

2019. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy max. 10 millió, de egy átlag vidéki fizetésből mire számíthat, úgy értettem. 160 ezres fizura biztos nem adják meg... még ha terhelhető is annyira hitellel.
2019. júl. 11. 20:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Megadják, ha mindennel egybevéve belefér a fizetés terhelhetőségébe. 20 évre valami 46 ezer ft-ra jön ki a havi törlesztő. 160 szerintem jó lesz egy főre. Lehet a férj és afeleség is az adós.
2019. júl. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!