Valaki kapta már meg az Ersténél a babavárót?

Figyelt kérdés

Mi 11.en adtunk be mindent, hiánypótlás miatt nem hívtak, így elvileg a papírok rendben vannak, de nem is vagyunk bonyolult eset. Ha megkaptátok hány nap telt el a beadás és kiutalás között?

Egyéb jellegű válaszok (nem jó ötlet, eladositom magam, stb) nem érdekel, köszönöm szépen :)



2019. júl. 12. 16:07
 1/8 anonim válasza:
Bocsi hogy megkérdezlek de te a tb igazolásra a kérelmet mikor adtad be júlis 1. után vagy előtte?
2019. júl. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Július 1. 2.an már kész volt reggel :)
2019. júl. 12. 16:31
 3/8 anonim válasza:
És ha megszabad kérdeznem itt Budapesten adtad be a kérelmet?
2019. júl. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, Békéscsabán. :)
2019. júl. 12. 16:50
 5/8 anonim válasza:
Értem, köszönöm a válaszokat nagyon kedves vagy :)
2019. júl. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi még most intézzük a papírokat, de az OTP-nél azt mondták, hogy most kb. egy héten belül folyósítanak. Viszont sokaknek érkezett most meg a tb igazálos (8 nap volt a határideje), ha telítődik a rendszer, akkor elnyúlhat a folyósítás. De konkrétabbat nem mondtak.
2019. júl. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Irina87 válasza:
Kedves kérdező mi lett a dolog vége? Mi most adtuk be agusztus 15 én. Kíváncsi vagyok nálad mi lett a vége. Emsilba értesítenek vagy az hív akinél szerződtél?
2019. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Volt egy hiánypótlás a banki ügyintéző részéről, azért csúszott nekünk, de aztán megjött rendesen, azt hiszem kimaxoltak a 10 napot újra. Szóval kb 16-17 nap alatt kaptuk meg. :) Senki nem hívott, csak a netbankon láttuk,hogy sok a pénzünk :D nekünk nincs sms szolgáltatás bekapcsolva, így ezért nem kaptunk, ha lenne, biztos jött volna :)
2019. aug. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!