Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A babaváró támogatás igénylésé...

A babaváró támogatás igénylését több bankba is be lehet adni?

Figyelt kérdés
Ugy értem ha már egy bankba beadtam az igénylésem akkor beadhatom még pl 4 be? Mert ez a 10 nap elbírálás túl hosszú idő és mivan ha aztmondják nemkapom meg? Gondolom ugyis mi döntjük el hogy meik bankot választjuk ha pl 4böl 3om azt mondja hogy alkalmassak vagyunk.

2019. júl. 13. 13:13
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Komolyan ennyit ér a hitelre szülés?
2019. júl. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
64%
Nem, egyszerre csak 1 bankhoz adható be.
2019. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

Írni nem tudsz, de 3 gyerek, hitel az kell. MELYIK!!! Nem meik.

És szerencsére nem. Ugyanis a papírokból, amiket be kell adni a hitelbírálathoz, nem kérhetsz ki 10-et. De még kettőt sem.

2019. júl. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
70%

Úristen, ennyire a nincsre minek szülni? Így remegsz a támogatásért?

Amugy mint minden normális hitel esetében egyszerre csak 1 bankba adhatod be az igénylésed, ez nem olyan, hogy látsz 3 kakaóscsigát a pultban ésválaszthatsz.

2019. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, csak egyszerre egy bankba!

Ahová beadod, ott elbírálják mennyi jár a bér alapján, ha oké, akkor alá is írod a szerződést, elbírálják, és vagy megkapod, vagy sem, de valószínű igen, ha az élő bírálaton átmész! Azért sem lehet másik banknál is elindítani, mert ha az elsőnél leszerződtél, a másodiknál már nem tudsz, szabály ellenes egyszerre 5 helyen velvenni!

2019. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
nem ér rá 10 napot, haláli. És mi lenne, ha nem lenne ez a lehetőség???
2019. júl. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
17%
Ő sem dúrkál a zsebetekben /méhetekben... Nem hiszem, hogy sok közünk lenne ehez, a kérdése pedig már meg lett válaszolva.
2019. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
De, turkál a zsebemben, éppen kivesz belőle. MErt a rohadt életbe, huszonéve dolgozm, tisztességesen adózok, és most jórészt olyanok lapátolják ki a lóvét, akik alig 3-4 éve dolgoznak, vagy 3-4 gyerek miatt egy fillért nem fizetnek se adót, se járulékot. Szóval bocs, de turkál a zsebemben.
2019. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ezt a törvényt nem ezek az emberek hozták meg.
2019. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
48%

Tud valaki a kérdésre is válaszolni?



Aki már úgyis terhes, és megfelel nettó hülye ha nem vezsi fel, ezt lássuk be..


Mivel nemcsak ráérdeklődtél, hanem a bírálati folyamatnak vetetted alá magad, emiatt úgy tudom nem mehetsz máshova.

De hivatalosat erről nem találtam én sem.


Mit írtál alá a bankban?

2019. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!