Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Jelzálog hitel elengedèse...

Jelzálog hitel elengedèse várandósan?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a jelzaloghitel tartozasbol akkor is elengedik a 4milliot ha várandós vagyok vagy csak akkor ha már megszületett a baba. Van két gyerkőc 5 és 3 éves. 26hetes kismama vagyok.
2019. júl. 17. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, betöltött 12. hét után kérvényezheted!
2019. júl. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Igen, nekem egy gyerekem van és elegendték az 50 milliós jelzálog hitelt plusz kaptam mellé 30 millió babapénzt.
2019. júl. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, 12 hetes kortól kèrvènyezhető... Ès igen, pl babaváró hitel mellè mi is vettünk fel jelzáloghitelt is, hogy legyen mit elengedni.


Èrthető a fusztráció, rengeteg az igazságtalan ès aránytalan kormányintèzkedès. De ezt ne egy kismamán vezessètek le. Mi az hogy ellik? Vállaltak 3 gyermeket ès tisztában szeretnènek lenni a jelenlegi támogatási rendszerrel. Amit más is ugyan úgy használ.

2019. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Lehet, hogy en ertelmezem rosszul, de csak a 18 januar utan szuletett gyerekek szamitanak. Igy szerintem 1 milliot engednek el nem 4-et.

A bankban biztos meg tudjak mondani.

Sok sikert.

2019. júl. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

(Milyen undorító mocskos szájú emberek vannak, mint #1 és #2. Jelentettem is őket, kérlek tegyétek ti is ezt.)


Utolsó! 3. gyerek esetén jár a 4 millió jelzálog hitel elengedes. Tudtommal mindegy mikor született az első kettő.

Az a babavaronal lényeges csak.


Ha lesz harmadik gyerekünk (szeretnénk) mi is megpróbáljuk ezt igénybe venni. Szerencsére nincs sok hitelünk, ki is tudnánk fizetni, de így akkor várunk az előtörlesztéssel. Végre legalább mi is kapnánk valamit, ha már csokrol és babavaro ingyen 10 milliórol lecsúsztunk, csak mert 3 évvel korábban kezdtük a gyermek vállalást.


Én örülök, hogy ilyen családbarát a jelenlegi kormány. A családi adókedvezmény az egyik legszuperebb döntésük, de ez a jelzálog elengedes is sokat segít, csak így tovább.

2019. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!