Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki elmagyarázná nekem...

Valaki elmagyarázná nekem hogy működik paypal számla vagy a skrill?

Figyelt kérdés
Ilyen dolgok érdekelnének még hogy melyik banki szolgáltatás előnyösebb és biztonságosabb a kettő közül. Köszönöm a segítséget.

2019. júl. 17. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Attol fugg mire hasznalnad.


A paypal inkabb vasarlasra valo, ugyanis vissza lehet szerezni a penzed ha az eladó nem teljesiti a kotelezettseget, hibas termeket ad vagy at akar verni. Panaszt kell tenni az oldalon, ok visszafogjak az elkuldott penzt az eladonal es vizsgalodnak, persze a ket fel meghallgatasaval, es dontenek.



A skrill es netelleru(ugyanaz a ceg) inkabb gamblingre/szerencsejatekra való.

Regisztralsz, azonosítod magad majd hasznalod. Kerhetsz hozza evi 10euroert bankkartyat amivel leveheted a penzt atmbol vagy fizethetsz vele pl. boltban.

Vagy akar a bankszamlara utalhatod. Nekem van skrill es neteller kartyam is, gyakorlatilag barmikor vehetek le penzt vele, a bankszamlara utalas munkanapokba is telik.


Teljesen biztonsagos mindkettő, a lényeg legyen normalis jelszavad, akar ketfaktoros bejelentkezes is. Es ne dolj be a spam emaileknek ahol belepesi adatokat szednenek ki. En ejjel kaptam is emailt ahol elmeletileg a netellerem felfuggesztesre kerult es adjam meg az adataim. Kivancsisagbol megneztem az atiranyitott weblapot es egy laikus siman elhihette volna hogy a rendes oldalon van.

2019. júl. 18. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lenyeg, azonositas nélkül nem fogod tudni hasznalni oket. A paypalnal nem tudom pontosan hogy van, de a skrill/neteller kombonal eloszor is fel kell toltened a szamlad penzzel(mondjuk sajat bankkartyaval a minimum osszeget)aztan kernek kepet a szemelyi/jogsi/utlevel barmelyikerol, esetleg egy lakcim igazolot, pl szamla, de van fbos azonoistas is, itt gyakorlatilag hozzaadod a fbod, es a rendszerük megvizsgálja hogy a te fbod(egy frissen nyitott 3ismerosos fbkal nem lejet atverni a rendszert, viszont egy evek ota hasznalt sajat fbkal nehany lepest automatikusan elfogad, pl lakcim igazolas.)


Kernek meg egy selfiet ahol egy kodot kell tartanod, pl a skrill felirat es a napi datum.


Azonositas nagyon hamar megvan, nekem 5perc se volt.

2019. júl. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!