Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 20 éves vagyok egy éve fix...

20 éves vagyok egy éve fix munkahelyel rendelkezem 200+ nettó jövedelemmel. Hol tudnék személyikölcsönt vagy hitelt felvenni adóstárs nélkül?

Figyelt kérdés
Kérdés az hogy 20 évesen ha egy éves fix munkahelyel rendelkezel 200+ nettó jövedelemmel akkor adóstárs nélkül miért nem tudsz kezdeni semmit? 🤔 Ha nincs olyan személy aki az adóstárs ad lehetne akkor már tényleg nem lehetséges az egész? Vagy van valami más megoldás ha hirtelen pénz kéne és csak az életkor a baj?

#személyi kölcsön #hitel #adóstárs nélkül
2019. júl. 19. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
59%

Sehol

Esetleg hitelkeret, de max 100.000 az is, abból a szempontból a hitelkeret jó megoldás, hogyha nem mászol bele, akkor a pozitív khr listára kerülsz és jó pont lesz 2-3 év múlva

2019. júl. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Személyi kölcsönt a legtöbb helyen simán kaphatsz, csak megvan, hogy a nettó fizetésed hányszorosát tudod felvenni adóstárs és kezes nélkül. Nekem nettó 180.000 Ft fizetésem van, most vettem fel 1.800.000 Ft személyi kölcsönt adóstárs és kezes nélkül 6 évre, havi 34.000 Ft-os törlesztő részlettel.
2019. júl. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem írtad mennyit szeretnél, mennyi időre, milyen céllal. Enélkül erre elég nehéz mit mondani.
2019. júl. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es, de nem írtad, hány éves vagy?

És igen, 20 évesnek nem szívesen ad a bank hitelt, mert nincs elég pénzügyi háttere (pozitív vagy negatív adós?) és munkaügyi múltja - bizonytalannak látják a hitel kihelyezését.

Van olyan bank, amelyik 23 éves kor alatt egyáltalán nem is ad hitelt.


Csak a folyószámla hitelkeretet tudom ajánlani és is - ezt valószínűleg megadják, ha a bankszámládra érkezik a munkabér rendszeresen - de ez csak pár százezer ft.

2019. júl. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, 31 éves. Viszont ahol én felvettem ezt a hitelt, ott 18 éves kortól adható ez a hitel. Szóval simán van esélye a kérdezőnek.
2019. júl. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyen 18 év van megadva viszont ha fel hívod őket elutasítanak és nem mondják miért. Cofidis-es ismerősöm bele nézett nekem és ő mondta hogy életkor miatt hiába hirdetik hogy 18 éves kortól már lehet. Viszont ez a hitelkeret dolog érdekelne Kb hogy működik? 🤔
2019. júl. 19. 17:02
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezz ra a bankoknal, annal hotelesebb nincs.
2019. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%

Nem az életkorod miatt nem adnak hitelt kedves kérdező, hanem mert nem tudsz sem kezest/adóstársat, sem ingatlanfedezetet felmutatni.

Minden bank bebiztosítja magát, hogy ha nem tudod fizetni a törlesztőrészletet bármilyen oknál fogva, ne érje őket kár, erre szolgál a kezes jövedelme vagy az ingatlanra terhelt jelzálogbejegyzés.

2019. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A folyószámla hitelkeretet a beérkező fizetésed után és a banki múltad után állapítják meg, a beérkező fizetésed egyszeresét, kétszeresét vagy háromszorosát kaphatod meg, múlttól függően. Itt részletesen le van írva, olvasd el végig az oldalt:

folyószámla hitelkeret


A folyószámla hitelkeret működését pedig itt írtam le, az 1-es válaszban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__banki-ugy..

2019. júl. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Cofidis
2019. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!