Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Nem tudok előleget fizetni a...

Nem tudok előleget fizetni a hotelnek a SZÉP Kártyámról, mert mindig 061-es hibakódot ír ki. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hellósztok! Tegnap foglaltunk a Balatonnál egy szállást, de olyat, ami elfogadja a SZÉP Kártyát, mert most azon van pénz. Bementem az OTP-be, de ki is pateroltak onnan, mert azt mondták, hogy ezt online kell intézni egy OTP-fiók regisztrálásával. Meg is tettem és minden gördülékenyen ment addig, amíg rá nem nyomtam a Fizetés gombra. Hiába adtam meg a helyes adatokat, soha nem végzi el a tranzakciót és kiír egy 061-es hibakódot. Szükségem lenne az azonnali megoldásra, mert már ma az OTP bezárt, az előleget pedig muszáj ma fizetni. A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!

2019. júl. 22. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A Szép kártyán 3 féle zseb van: a megfelelő zsebből akarsz fizetni? Amin van a pénz?
2019. júl. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1: Mármint a szállás, a vendéglátás és a harmadik, amit nem tudok fejből?


Tök mindegy, úgyis csak a vendéglátás opció az egyetlen, amit tudok alszámlának választani.

2019. júl. 22. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Az adott szálláshely fogad el vendéglátás alszámláról fizetést?
2019. júl. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#3: Épp ez volt a gond, hogy hogy csak vendéglátás opció volt, amit nem fogad el.


Ámde ezután másnapra csak rájöttem, hogy az adatok közé csak a szállás nevének első fele kell, mert az OTP keresője még a Bing-nél is pontatlanabb. Aztán csak kiadta azt a lehetőséget, amiben lehet a szállás alszámlára küldeni a pénzt és sikerült lebonyolítani a tranzakciót.


Konklúzió: Ha azért paterolnak ki a bankból, mert van nekik egy "kényelmesebb és egyszerűbb" online felületük, ahol ugyanazt az ügyet el lehet intézni "gyorsabban", mint személyesen, ne engedjétek magatokat!

2019. júl. 23. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!