Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Biztosítások

A kérdés

Van olyan temetési biztosítás, hogy nem magamra, hanem hozzátartozómra kötöm, és én fizetem?

Apósomról volna szó, aki nem akar fizetni temetésbiztosítást, mert hogy őt ne temesse senki és nem érdekli miből temetjük majd el. Én vagy a feleségem szívesen fizetjük helyette,csak neki ne kelljen aláírnia semmit, mert nem lehet ilyenről vele beszélni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: halál, temetés, biztosítás, gyertyaláng, baleset

aug. 6. 15:20  Privát üzenet  

A válaszok
Úgy tudsz kötni, hogy te vagy a szerződő, te fizeted a díjat, apósod a biztosított, de úgy nem, hogy neki biztosítottként erről ne legyen tudomása és ne kelljen biztosítottként aláírnia. A minap itt olvastam több infót a temetési biztosításokról: [link]

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 7. 10:24 Privát üzenet
Igen lehetséges, ahogy az előző válaszoló írta. Ha segítség kell írj privátban.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 8. 08:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha temetésbiztosítást kötök két biztosítónál is, és rendszeresen fizetjük, akkor halál esetén mind a két biztosító fizet?
Az ilyesmit fedezheti a lakásbiztosítás?
Ház biztosítás esetén, ha kandalló miatt kigyullad a ház, akkor a biztosító fizet?
Generali vagy Aegon biztosítás a jobb ház biztosítására?
Ki kell fizetni az elmaradt biztosítási díjakat?
Milyen baleset és élet biztositast érdemes kötni ha valaki külföldön dolgozik és rövid időt tartózkodik itthon?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Biztosítások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!