Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van olyan temetési biztosítás,...

Van olyan temetési biztosítás, hogy nem magamra, hanem hozzátartozómra kötöm, és én fizetem?

Figyelt kérdés
Apósomról volna szó, aki nem akar fizetni temetésbiztosítást, mert hogy őt ne temesse senki és nem érdekli miből temetjük majd el. Én vagy a feleségem szívesen fizetjük helyette,csak neki ne kelljen aláírnia semmit, mert nem lehet ilyenről vele beszélni.

2019. aug. 6. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudsz kötni, hogy te vagy a szerződő, te fizeted a díjat, apósod a biztosított, de úgy nem, hogy neki biztosítottként erről ne legyen tudomása és ne kelljen biztosítottként aláírnia. A minap itt olvastam több infót a temetési biztosításokról: [link]
2019. aug. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges, ahogy az előző válaszoló írta. Ha segítség kell írj privátban.
2019. aug. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!