Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Aegon van valakinek ilyen...

Aegon van valakinek ilyen biztosítása?

Figyelt kérdés
Nem rég született a babám.Meg keresték az Aegontol, hogy van rá lehetőség, h a fiamnak havi 15000 ft kellene befizetni egész 18 éves koráig,és halál eseten ha nem lesz fizetve is megkapja azt az x milliót, és a befizetett pénzt is a kedvezményezett.Akinek van ilyen biztosítása, mondanátok véleményt.
2019. aug. 25. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Életbiztosítás.

Az egy befejtetés lényegében. Fizeted havonta az összeget, a lejártakor (18 év múlva) pedig megkapja a kamatokkal, hozamokkal stb-vel együtt.

Ha feltöröd rövid időn belül, akkor a teljes befizetett összeget elbukod. Tehát csak akkor van értelme, ha 10-18 évig tuti nem kell hozzányúlnod. És persze át kell nézni, hogy milyen kamatokat vagy hozamokat garantál.


Jah és persze mivel életbiztosítás, így bizonyos események esetén fizet elvileg, pl halál.

2019. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!!!!
2019. aug. 25. 11:35
 3/6 anonim ***** válasza:

"Ha feltöröd rövid időn belül, akkor a teljes befizetett összeget elbukod. Tehát csak akkor van értelme, ha 10-18 évig tuti nem kell hozzányúlnod. És persze át kell nézni, hogy milyen kamatokat vagy hozamokat garantál."


ez nem igaz, már nincsenek (nagyon) 0%-os korlátozások. Ez amúgy ja, befektetés, de nem az Aegoné a legolcsóbb, meg a legdrágábbat akarják úgyis eladni jó sok kockázati elemmel, mert arra sok a jutalék. Forrás: én is ügynök vagyok.

2019. aug. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta az ügynök, hogy ki lehet venni belőle ha akarsz,3 × 6 hónapra lehet kérni a nem fizetést,ha nem tudod fizetni.Att nem tudom viszont ,hogy ha felmondanám ha nem tudnám fizetni akkor az addig befizetett pénz veszne?
2019. aug. 26. 16:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem veszne.Már minden életbiztosításnak van visszavásárlási értéke korlátozás nélkül.Jó az Aegon,de én a helyedben kérnék egy ajánlatot az Allianztól is,vagy még egy nagyobbtól,hogy legyen összehasonlítási alapod.A legfontosabb a költség,arra kérdezz rá,és akkor össze tudod hasonlítani hogy melyik a legjobb számodra.Én az Allianz biztosításást választottam.Lényegesen alacsonyabb költséggel dolgozik mint a többi,és a kiegészítő biztosítások is tetszettek.Mondjuk nekem pénzügyi szakirányú végzettségem van,ezért valamennyire van rálátásom arra hogy miket kell megkérdeznem.De a lényeg hogy a költség azért fontos,mert hosszú távon a gyerekeinknek magasabb összeget tudunk megtakarítani.Az ötlet jó,csak járj utána alaposabban.Én az Allianz biztosítását ajánlom jó szívvel.
2019. aug. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem biztos, hogy a legolcsobb a legjobb. Tudjátok, az olcsó túl drága mulatság annak,akinek fontos célja van egy egy ilyen megtakarítással. Én személy szerint az aegont ajánlom, hiszen még mindig az egyik vezető biztosító Magyarországon.
2019. okt. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!