Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nekem jár munkanélküli segély?

Nekem jár munkanélküli segély?

Figyelt kérdés

Dolgoztam egy cégnél több mint másfél évet.


Akkor nekem jár a munkanélküli segély?



#cég #munkanélküli segély #Másfél évet dolgoztam
2019. szept. 8. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Akkor jár, ha a regisztrációt megelőző 3 évben van legalább 360 nap munkaviszonyod. 10 nap munkaviszonyonként kapsz egy nap álláskeresésit (már jó ideje ez a neve). Tehát ha van mondjuk 547 nap munkaviszonyod, akkor 54 napig. A bruttó összege a bruttó átlagfizud 60%-a, de max a minimálbér összege. Ebből 25%-ot vonnak.

2019. szept. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ezt érdemes? Úg yértem nem erőltetnek rám semmit? H atalálnak munkát kötelességem elvállalni?
2019. szept. 8. 19:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha találnak munkát és nem vállalod, max nem kapsz tovább pénzt. De őszintén szólva én még nem hallottam olyanról, akinek bármit tudtak volna ajánlani, szóval szerintem mindenképp érdemes. Plusz amíg kapod az álláskeresésit, nem kell tb-t sem fizetned (meg utána 45 napig, ha járt annyi ideig az ellátás).
2019. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 sasa69 válasza:
Üdv ! nekem 363 napom van tavaly október 1 jétől , de nincs meg a 12 hónapom . akkor is jár ?
2019. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!