Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Nagyobb fizika befektetési...

Nagyobb fizika befektetési arany biztosításon gondolkozok, de félek hogy átvernek, gold tester megoldás lehet?

Figyelt kérdés

Már vásároltam befektetési aranyat, de szeretnék többet, viszont félek hogy átvernek. Gondolkoztam azon hogy mi lenne ha vennék eszközt amivel meg tudom vizsgálni és ki dobott a google egy érdekes ketyerét ami a AuRacle AGT-3

Nektek mi a véleményetek? Érdemesek ezek a gold teszterek?



2020. jan. 20. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Aranyat venni nem tőzsdén, hanem fizikailag nem a legjobb befektetés. Eleve nem tőzsdei áron veszed, hanem rajta van a forgalmazó jutaléka, eladásnál szintén olcsóbban fogják visszavenni, tehát már vásárláskor veszítesz rajta. HA félsz, hogy átvernek, az azt jelenti, hogy valami megbízhatatlan helyen vennéd, plusz még beruháznál valami teszterre, ami még pénzbe kerül és biztos, hogy nem ad 100%-os megbízhatóságú eredményt. Nem létezik ilyen eszköz.

Ha az általad említett cuccra rákerestél volna csak egy egyszerű gugliba beírással, akkor fel se tetted volna a kérdést, mert olvashattad volna a rosszabbnál rosszabb értékeléseket, mint pl., hogy egy egyszerű gemkapcsot 10 karátos aranyként azonosított.

2020. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy már Victor Hugo megírta, hogyan szokták ezt becsapni, pedig ő nem manapság élt.
2020. jan. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ilyen vizsgálatra nincs szükség, ha államilag elismert helyről veszed, ahol minden aranyba beleütik a fémjelzést.


MNB ajánlásai befektetési aranyra:

[link]


Olvass utána a trombitarezes sztorinak. Pár éve történt.

[link]

2020. jan. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszolónak: Nem befektetésnek veszem hanem biztosításnak!

Pontosan tudom hogy befektetés maximum akkor lehet ha kitör a háború vagy valami miatt bedől a gazdasági rendszer. Avagy sok sok év elteltével lehet ebből nyereség! Viszont ha megbízható a forrás akkor biztosítás könnyen válhat belőle.

Senkibe nem bízok kezdjük ott! Egyik legmegbízhatóbb helyről vettem, Correct Change. A számla amit kaptam tudod hova szól ?Aranykereskedő kft. Maga a valódi cégnév sehol nincs feltüntetve.. vajon mért? De tényleg ! A másik megbízható hely ahol vehettem volna az a BÁV.. egy kutya a kettő . Egyébként rá kerestem az eszközre sok sok helyen, külföldi oldalakon is, szintén azt írták hogy mértek vele csavart és aranynak mutatta, a kérdés azért tettem fel, hátha előrukkolsz nekem valami mással.... Pontosan tudtam hogy ezt írják róla !


3. Válaszolónak! Már korábban vettem, el van látva számmal ettől független nem bízok benne te tényleg hiszed azt hogy az államban meg lehet bízni attól hogy nyomtat rá valami számot, szerinted ott az öntödébe nem megy a hókuszpókusz?


Az a helyzet sok sok pénzem van... nem akarok házat venni... most még biztos nem, magasan van az árak... majd ha véres lesz a föld akkor veszek. Autót megintcsak nem akarok venni... a legrosszabb befektetés.. Tartogatni magába a pénzt nem szabad.. évente 3-4% os infláció... Plusz bármikor jöhet valami gebasz és elértéktelenedik !


Aranyat könnyű tárolni...elásom a határ szélébe... Évtizedeken át nő az árra szépen lassan!

Megveszek egy tömböt igaz bukok rajta azonnal 150.000-ret de annyi a pénz tárolással is elmegy az infláció miatt az arany meg ledolgozza ezt... évek alatt. de ha nem.. az se érdekel.. bagó az a 150.000 forint ahhoz képest ha bukom a papír pénz egy az egybe..

Egy a baj hamisítható az arany és nem tudom MÉG hogy vizsgáltassam. Egyébként az eszköz megvásárlása nem lenne gond... el lehet adni később plusz vizsgálnék vele másoknak aranyat pénzért...

2020. jan. 21. 13:23
 5/5 gublug ***** válasza:

Látom, már 2 éves ez a poszt. De van aki a NEHITI-t ajánlja bevizsgálásra.

[link]

2022. ápr. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!