Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Szerintetek mitől van tbm?

Szerintetek mitől van tbm?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van tb-m. Ugyanis nem fizettem és nem dolgozok sehol.

A haziorvosom mondta hogy, van tarsadasom biztositasom mivel zold vagyok. Foggalmam sincs hogy hogyan. Talan a jogositvany miatt? 2 hete volt az egeszsegugyi vizsgam.



2020. febr. 3. 21:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Ha van ügyfélkapud, meg tudod nézni a bejelentéseket magadról. Érdemes utánajárni, mert ha valahol rájönnek az adminisztrációs hibára, utólag kijelentenek, te meg ott állsz több évi befizetés nélkül. Júliustól 3 havi tartozással már nem lesz tb-d, és kiszámlázhatják az ellátásodat, akár több millió forintot.
2020. febr. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem ezt kerdeztem.
2020. febr. 3. 21:13
 3/29 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem jelentett be sehova senki mivel soha nem dolgoztam.
2020. febr. 3. 21:14
 4/29 A kérdező kommentje:
Az uj torvennyel pedig tisztaban vagyok.
2020. febr. 3. 21:15
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszik hogy még iskolába jársz.
2020. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5 eve nem jarok iskolaba sem.
2020. febr. 3. 21:18
 7/29 A kérdező kommentje:
Ugyhogy csak a jogositvany miatt lehet csak sehol nem talalok errol infot.
2020. febr. 3. 21:18
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahhoz 100%, hogy nincs köze, hogy eü vizsgát tettél vagy jogosítványt csináltál...


Valószínűleg a legutolsó iskolád nem jelezte még, hogy nem jársz már oda, ezért a nyilvántartás szerint még van jogviszonyod. Természetesen ez téves, így ezt az 5 év tb elmaradást ki kell majd fizetned.

2020. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Ez nem lehetseges. Mivel amiota nem jarok iskolaba volt hogy nem volt tbm evekig. Akkor most hirtelen hogy lett? 5 ev utan miert jelezne azt hogy en oda jarok?!

A penzugyi dologba nem kerek tajekoztatast, magamnak fizetem egybe. De most pont megint jo ideje nem fizettem es ezert nem ertem.

2020. febr. 3. 21:26
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű adminisztrációs hiba.
2020. febr. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!