Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Februárban mennyit kell...

Februárban mennyit kell fizetni TB-re?

Figyelt kérdés
Februári hónap tört hónap, és a 7710Ft helyett 6ezer valamennyit kell. Pontosan. Nemtudom mennyit. Segítsetek légyszi

2020. febr. 15. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

A tört hónap azt jelenti, hogy nem egész hónapot fizetsz, csak mondjuk 20-ától hónap végéig. Az, hogy rövidebb a hónap, a kutyát nem érdekli, ha egész hónapot fizetsz. 7710 a havi összeg. Egyébként ezt 30 napos hónappal számolják (257/nap), gondolom, januárban nem akartál többet fizetni, mert hosszabb volt a hónap.

Azt tudod, hogy a februárit majd csak március 12-ig kell befizetni, ugye?

2020. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha bemész a NAV ügyfélszolgálatra, ott pontosan megmondják, hogy mennyit és mikor. Ha már esedékes vagy lejárt, helyben is rendezheted.
2020. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Teljes hónapra – mindegy, hogy hány napból áll - 7710 Ft.

Ha nem teljes hónapra fizeted (hó közben kezdődik, vagy hó közben szűnik meg a fizetési kötelezettséged), akkor abban a hónapban 257 Ft/nap, az esedékes napokra.


(Ha kiszámolod, akkor a 7710 Ft az 30 napi összeg. A 31 napos januárban nem kérdeted, hogy mennyit kell fizetni, és most sem problémázol azon, hogy március is 31 napos lesz.)

2020. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocsánatot kérek, tisztelt # 1-es válasz írója! És másoktól is bocsánatot kérek.

Elgörgettem, nem volt a szemem előtt az 1-es válasz; akkor döbbentem meg, mikor elküldtem, hogy ezt írtam ugyan, de nem pontosan, ráadásul hova lett az előttem írt NAV-os válasz?

Bocsánat, nagyon figyelmetlen voltam!

2020. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!