Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Miért emelkedik folyamatosan...

Miért emelkedik folyamatosan a SMKP biztosításom?

Figyelt kérdés

2018 óta van biztosításom Simsonra és eddig folyamtosan emelték, amikor kezdtem akkor 4300 Ft volt most már 5000 Ft.

Megnéztem neten, ha újrakötném akkor sem volna kevesebb.

Másnál is így van vagy csak nálam?


2020. ápr. 3. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is folyamatosan emelkedik, bár az enyém szgk.
2020. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általános az emelkedés. Akkor is évről évre emelkedett a díjam, amikor lépkedtem felfelé a bonus fokozatokban. Biztosítóváltással csak mérsékelni tudtam egy-egy kiugró emelkedést.


Például, a Magyar Biztosítók Szövetsége által felsorolt okok:

• a kifizetett kárösszegek, az átlagos térítési összegek látványosan emelkedtek,

• az elmúlt években a gépjárművek javításának költségei is emelkedtek, amit elsősorban a munkaerőköltségek és alkatrészárak növekedése hajtott.


Minden szerződött viseli a károkozók egyre értékesebb járművekben okozott és egyre drágábban javítható kárait.

Ők maguk – bonus-malus visszasorolás, károkozói szorzó 3-5 éven át – erőteljesebben, de ez így is kevés; valamennyi azért jut mindenkire.

2020. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek mindenhol emelkedik, kis különbségek vannak és inkább a kedvezmények miatt vannak, amit a meglévőnél is lehetne érvényesíteni.

Remélhetőleg ÉVI 700 forint plusz nem vág földhöz.

2020. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!