Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Lakásbiztosításnál erre fizet...

O Róbert kérdése:

Lakásbiztosításnál erre fizet a biztosító?

Figyelt kérdés
Hello az lenne a kérdés hogy adott egy Bejárati ajtó ami idén elvetemedett és nem zár rendesen , télen jönne be rajta rendesen a hideg. Szóval röviden cserés lett . Ilyen esetben is lehet fordulni a biztosítóhoz ? Szerződésben benne vannak a vagyontárgyak .. ha valami garancia időn túl romlik el akkor annak a szerelésének felét állják. Elemi károk .... Szóval a szokásos .

2020. szept. 23. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

"ha valami garancia időn túl romlik el akkor annak a szerelésének felét állják"


Én még ilyet nem láttam.

Pontosan hogy fogalmaz a szöveg?

2020. szept. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A szerződési feltételben felsorolt háztartási gépek rövidzárlat vagy belső eredetű fizikai károsodása esetén térítjük meg a kárt biztosítási időszakonként legfeljebb két alkalommal . Nekem az ügyintéző erre mondta.
2020. szept. 23. 18:57
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, meg lehet próbálni, de nem vennék rá mérget, hogy térítik.

Az elvetemedés szerintem nem belső eredetű rongálódás.

2020. szept. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Elhasználódásra, anyaghibákra nem igen fizet a biztosítás.

Gyártói garanciával kellene próbálkozni.

2020. szept. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nem biztosítási esemény egyetlen biztosításnál sem... :(
2020. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem baleseti vagy elemi kár jellegű, így nem. A falpenészedés is ilyen, arra sem pl.
2020. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat . Szomorúan fogadom el , hogy erre nem jó a biztosítás :/
2020. szept. 25. 03:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!