Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Fél éve én fizetem a TB-met,...

Fél éve én fizetem a TB-met, pont most a februári 8-ezret nem tudom befizetni csak késéssel. Mi lesz?

Figyelt kérdés
Eddig fizettem rendesen, most a februárit, ami 8000 ft lett, csak jövőhéten vagy azután tudom befizetni. Ilyenkor lehet gond? Szóval csak ez az egy hiányzik.

2021. febr. 12. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz belőle. Ahogy lesz pénzed, befizeted és kész.
2021. febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor mehetek, ha kell orvoshoz azalatt is? Ha jól értelmeztem a cikkekben leírtakat, fél év nem fizetés után tiltják csak le a TB-t, ugye? (És akkor is csak addig, míg be nem fizették)
2021. febr. 12. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz érvénytelen a tajod pár hét csúszástól.
2021. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. febr. 12. 14:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Azoknak érvénytelenítik a taj számát, akik 6 havival elvannak maradva, ráadásul az elmaradást csak 2020. júliustól számolják. Az az előtti tartozások nem számítanak ebbe bele.

Semmi nagy dolog nem fog történni ha pár napot vagy hetet csúszol, de még márciusban is megfizetheted együtt a februárival, és kettőt fizetsz egyszerre. A késedelemre számítanak fel majd késedelmi pótlékot, de ez nem nagy összeg.

2021. febr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!