Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi miatt több a biztosításom,...

Mi miatt több a biztosításom, mint amennyinek lennie kéne?

Figyelt kérdés
Most vásároltam novemberben egy autót ( ez az első autó ami a nevemen van) 56 ezer az éves biztosításom amit kötöttem rá és amit fél éves részletben fizetek vagyis most 28 ezret kéne fizetnem, azonban az Allianzhoz regisztrálva látom a fiókomban hogy 33 ezer forint van kiírva. Meg tudja valaki mondani, hogy mi lehet az a plusz 5 ezer forint?

#allianz#autó#biztosítás
2022. nov. 6. 19:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
EZT az Allianz tudja megmondani.
2022. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem...

Ezt miért nem tőlük kérdezed?

2022. nov. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A biztosítót kérdezd!
2022. nov. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Az a törthónap díja,gondolom,nem hónap elsején lett kötve?
2022. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#4: Nincs törthónap, a GFB-t évre fizeted, fordulónaptól fordulónapig. A fordulónap pedig az a nap, amikor a kocsit vetted. Ez lehet az év akármelyik napja.
2022. nov. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Valóban törtnapok voltak…
2022. nov. 7. 21:44
 7/15 anonim ***** válasza:
ötös okoska,engedd meg hogy tisztába legyek ezzel.Mint az alábbi kérdező válasz is mutatja.Ha nem értesz valamihez mit okoskodsz? Csak remélem hogy nem biztosítónál dolgozol,mert akkor veled is csak többen vannak.És még pontos,szakmailag megalapozott választ sem tudsz adni.
2022. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mégis hogy jön itt ki törthónap?! Magyarázzátok már el! A GFB-t régen valóban mindig január 1.-től kellett fizetni, így évközbeni vásárláskor maradt törtidőszak. De jópár éve már a vásárlás napjától van a kötelező. Nekem pl. szeptember 8.-a a fordulónapom. Nem elseje, nyolcadika!
2022. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen,tehát a te példádat figyelembevéve szeptember 8-tól október 1-ig terjedő törtidőszekra számolják fel a díjat.Ez a törthavi díj.
2022. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#9: Egy fityfenét számolják fel! Idén szeptember 8-tól jövőév szeptember 7-ig számolták. Kifizettem, le van tudva.
2022. nov. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!