Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mi történik ha nem fizetem a...

Mi történik ha nem fizetem a biztosítási díjat az Aegon-nál?

Figyelt kérdés
Megszűnik,vagy behajtják az összeget?Esetleg többszörösét?

#Aegon #Nem fizetem
2023. febr. 4. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnik a biztosítás.
2023. febr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen biztosításról van szó. Mert általában megszünik a szerződés és nincs következménye. Ez alól kivétel a kötelező gépjármű felelősségbiztósítás.
2023. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen, és mikor lett kötve. 2014 utáni vagyonbiztosításnál pl nem hajthatnak be semmit.
2023. febr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb biztosításnál szimplán megszűnik a szerződés és onnantól nincs kockázatban a biztosító, de bármikor új biztosítást köthetsz bárhol.

Kivéve a KGFB, mert ott ha díjnemfizetéssel szűnik meg a szerződés, akkor csak ugyanannál a biztosítónál kötheted újra.

2023. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
30%
Megszűnik, az ügynökpatkány számát viszont hiába teszed szűrőlistára, legalább 4 másik telószámról fog hívogatni.
2023. febr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!