Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Pannónia Esszencia befektetési...

Pannónia Esszencia befektetési életbiztosítás?Tapasztalatok? Kockázatok? Díjak?

Figyelt kérdés
Nekem őszintén nem szimpatikus, de szeretném a véleményem számok alapján meghozni. De ilyeneket csak elszórva találok az oldalukon. Ami egyébként megadta az első benyomást.

2023. máj. 1. 07:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Megtakarítási célból az UL-biztosítás, amit ők is árulnak a választható lehető legrosszabb termék.


https://www.youtube.com/shorts/STFoDokU65o

2023. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
+1, ők az egyik legrosszabb választás ebben (is)
2023. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán hogy merült fel?

A három betűs német cég valamelyik értékesítő ügynöke akart ilyet rád sózni?

2023. máj. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egy rokonomat találták meg, rám sajnos nem hallgat. Jól jött volna valami konkrét dolog ami nem az én véleményem.
2023. máj. 1. 20:42
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a UL biztosításokat nem ismertem ezen már el lehet indulni
2023. máj. 2. 07:10
 6/8 anonim ***** válasza:

Az egy régi beidegződés, hogy az UL nem jó. Azóta már történt néhány szabályozás, csak annyira beakadt egyes "pénzügyi tanácsadóknál", hogy mennyire nem jó, hogy még mindig ezt hajtogatják.


A kérdéses Pannónia terméket sajnos nem ismerem. A szerződési feltételekben valamiféle számoknak kell szerepelni. Azokat kell átnézni.


A tőzsdén amúgy sehol nem találsz konkrét számokat. Ki tudná megmondani, hogy minek mennyi lesz a hozama 10-20 éven keresztül? Kb. mint a lottó számok. És ha tudná is valaki, akkor miért árulná azt el neked?

2023. máj. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Jól jött volna valami konkrét dolog ami nem az én véleményem."

a MABISZ oldalán lehet találni TKM összehasonlítót UL termékekben, egy ideje nem néztem, de kb 2 éve pl Allianzé volt a legkisebb, de a Pannóniáé volt egyik legdrágább, szerintem azóta se változott.

2023. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azóta már történt néhány szabályozás, csak annyira beakadt egyes "pénzügyi tanácsadóknál", hogy mennyire nem jó, hogy még mindig ezt hajtogatják."


Azért van beragadva hogy "UL rossz" mert általában olyan magukat "pénzügyi tanácsadónak" nevező amúgy tök inkompetens ballagási öltönyös nyomi kis értékesítők próbálják rásózni balekokra, akik nem is ismernek, és nem is tudnak más terméket ajánlani, mert ez az egy van nekik ukázba adva, hogy ezt kell nekik értékesíteni.

2023. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!