Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Telenor+ ING Bank ajánlata...

Telenor+ ING Bank ajánlata valami olyasmi, hogy X Ft lebeszélhetőséget kapok, ha meghallgatom a "munkatársuk" 1 órás tájékoztatóját. Szerintetek kamu?

Figyelt kérdés

Volt már valaki ilyen 1 órás beszélgetésen velük? Mi a tapasztalata?

Ez állítólag nem kötelez semmire, csak meghallgatom és megkapom amit ígértek. Telefononon kerestek meg és hadart az illető, 2 ajánlata is volt, csak nem fogtam fel, meg talán hárítottam is magamban. aki volt már ilyen telenor-ing-es tárgyaláson az biztos tudja: Végül is mit lehet választani?

Merthogy fix időpont volt, rávágtam, hogy ott leszek, legfeljebb lemondom címszóval. Csakhogy ha kamu vagy nem is 120perc lebeszőlhetőséget kapok lehet fel se utazom a nyaralásból.


2011. júl. 14. 12:53
 1/5 anonim válasza:
A telefonon kötött szerződés is szerződés, de ha jól tudom, hét napod van lemondani. Jogi felelősséggel tartozol és nem véletlenül hadart. Ha tudod, mondd le!
2011. júl. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miután már a találkozáson túl vagyok, megírom, hogy mi a tapasztalat.

Két figyelmeztető sms-t is kaptam, hogy mikor lesz a találkozó, el ne felejtsem vagy ha le akarom mondani, tegyem meg telefonon. Még fel is hívtak- valamiért nagyon fontos nekik. Minden esetre sikerült elhalasztanom.

Az ING bank munkatársa kedves volt, cseppet sem erőszakos, tolerálta, hogy a kisgyereket is vittem. Elmondta, milyen biztosítási lehetőségek vannak és ő csak egy tájékoztatást nyújt,ami nem kötelez semmire.

Az adataimat nem tárolja (állítólag) és névjegyet adott, hogyha nekem érdekes lesz valamelyik lehetőség, akkor keressem meg.

A beszélgetés végén aláíratott velem egy papírt, hogy ez a beszélgetés megtörtént ekkor és ekkor (nyilván ezután kapja a pénzt), nincs ebben semmi kivetnivaló.

Odaadta a Telenoros SIM kártyát, amit aktiválhattam. 400ft kezdőegyenleg van rajta és egy évig havonta 10 perc ingyen lebeszélhető. Szerintem ez jó:)

Továbbá felkínálta, hogy ingyen kipróbálhatom a Telenor mobilinternetét 1 hónapig. Ha nem kell, akkor viszont 4 hét múlva vissza kell vinnem vaamelyik Telenoros ügyfélszolgálatra és semmi sem lesz:)

/nekem van hűségnyilatkozattal más internetem, úgyhogy csak kipróbálom és majd visszaviszem/

2011. júl. 24. 13:03
 3/5 anonim válasza:

Szia

Engem ma hívtak fel, szintén végighadarta a papírról az illető.. Kicsit erőszakoskodott, mert mondtam, hogy egyelőre nem tartok erre igényt.. De végülis annyiban maradtunk, hogy postán küldenek valami tájékoztatót az egészről. Próbáltam kiszedni belőle, hogy mi is ez konkrétan de csak habogott.


Neked mik a tapasztalataid azóta ? Érdemes volt ?

Milyen előnyei vannak konkrétan ?

2012. ápr. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
engem is ma kerestek meg ezzel, ugyan ilyen ing-s biztosítos izé, ugyan úgy 400 forint os sim kártya, és ingyen kipróbálhatom a mobilnetet, mivel ezekkel elég bizalatlan vagyok, én mi is annyiban maradtunk hogy majd levelet küldenek
2012. máj. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
engem is hívtak. igen mondtam, elõtte nap lemondták, betegségre hivatkozva. ma lett volna az új idõpontos találkozó, de ezt is lemondták csak most technikai okokra hivatkozva. mondtam h nem kell új idõpont. szórakozzanak más idejével.
2012. júl. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!