Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Hogyan tudom lekérdezni a...

Hogyan tudom lekérdezni a Magánnyugdíjpénztáram reálhozamát?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy mennyit fogok visszakapni. (Allianz)
2011. júl. 18. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem sokára úgyis kapsz valamennyit,örülj annak ami jön.

Akik az állami nyugdíjalapba fizették az elmúlt 13 éve a járulékokat, azoknak semmilyen hozam nincs.

2011. júl. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Örülni is fog, de miért kell bunkónak lenni ezt nem értem. Ha nem tudsz normálisan válaszolni ne válaszolj inkább.
2011. júl. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, sikerült-e már, csak eddig senki nem válaszolt érdemben...

Én az OTP-nél vagyok, ott az okiratszámot, taj számot, adószámot kellett megadni a honlapon és kiírta az összeget.

biztos vagyok benne, hogy az allianz honlapján is van vmi ilyesmi program.

2011. júl. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Az Allianz oldalán nincs ilyen lehetőség sajnos. Pdig engem is nagyon érdekelne.
2011. júl. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tegnap válaszoló vagyok, sajnálom :(

Bár őszintén, engem eléggé lelombozott, amikor megláttam az összeget :(

2011. júl. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi Értelmes, és NORMÁLIS emberek kommentjeit!!! A többiek pedig csak ide járnak levezetni a feszültséget, vagy csak szórakozásra használják az oldalt :( Szánalmasak...
2011. aug. 3. 22:06
 7/7 hópari válasza:
Nem tudom miért bunkó, mert azt írta, örüljön annak ami jön. Én nem rég kaptam meg azt a frenetikus összeget,és örültem neki. Meg sírtam is szinte. Kb. két hónapja kaptam levelet amiben közölték, hogy mennyit kapok. Írták, hogy ez csak tájékoztató összeg, mert...tudjátok. Mostani árfolyam.. meg ilyenek. Mondtam oké, ez még egész jó. Eltelt két hónap a levél óta és pontosan a felét kaptam meg! Örültem. mert ha még egy hónapot csúszik, lehet nem is kapok semmit! Egyáltalán nem bunkó, mert igenis örüljön hogy kap és örüljön ha jól kap. Ha azt nézed mennyit vettek el tőlünk.. nos én 98 óta fizettem. A nem túl nagy összeget szépen megfelezték. Bocsánat de még mindig haragszom egy kicsit.
2011. aug. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!