Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » AEGON -nál annyi lesz a...

AEGON -nál annyi lesz a reálhozam, amit a kalkulátorban megadtak, vagy abból még vonnak le?

Figyelt kérdés
2011. júl. 25. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Annyi, amit ott látsz.Ott dolgozom.
2011. júl. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg nem hiszem,hogy annyi lenne.

Tegnap kaptam meg,a kalkulátor szerint 13ezer lett volna,kaptam 1900ft-ot.Akkor mond már meg hol a többi??

2011. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Az remek akkor nekem 307 ezer Ft-ból 0 a reálhozamom. Az mondjuk azért elég korrekt.Megérte átlépni hozzájuk.
2011. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, akkor te biztos tudod a választ arra, hogy hova tűnt az az összeg ami 2 hete volt feltűntetve. Akkor volt 90ezer, most meg 15ezer!! Mire ideér, majd én fizetek?!

Meg hogy lehet az, hogy ugyanannyi egyenleggel, hozammal egyik személy több 10ezret kap, a másik meg nulla ft-ot??

2011. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%
Egyrészt hiába szidjátok az Aegont vagy akármelyik pénztárt, nem ők nyúlták le a pénzeteket, ezzel tisztában kell lenni. Illetve ne keverjétek össze a reálhozamot (amit megkaptok) a hozammal! A fentiekben valószínűleg ez történt. Mert a kettő nem ugyan az. Aki az ING, OTP, és Aegon pénztárnál volt, ők "jártak a legjobban", mert nekik volt ebben a sorrendben a legjobb a hozamuk (így a reálhozamuk is magasabb), mert a többiek még ennyit sem kaptak. Ha valaki keresi hogy hol van a X száz ezer Magyar Forintja, keresse az álambácsinál, ott van valahol. (pontosabban már az óta szétosztották a mostani nyugdíjasok között)
2011. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
50%
...elvileg. Persze lehet hogy Audit vettek.
2011. júl. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én biztosan nem kevertem össze a reálhozamot a rendes hozammal. Olvasni tudok, pár hete a reálhozam mellett állt hogy 90ezer ft, ami mostanra 15ezer lett.. A kérdésem még mindig az, hogy hova tűnt a többi?!

Persze én még örülhetek, hogy egyáltalán kapok, mert van aki semmit sem kap, hiába aegonos.

2011. júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az axa sokkal jobban fizeti mint az aegon.A sógóromnak ugyan annyi volt a tőkéje mint nekem,én kaptam az aegontol 2ezret,a sógór meg az axától 40ezret.
2011. júl. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Amikor nyilatkoztam személyesen,megnézték az aegonál akkor 150e ft volt a reálhozam persze mondták is hogy ez változik,változott ám cirka 50re....hm...most sírjak vagy nevessek.Már akkor gondoltam ki lesz ez úgy találva, hogy ne nagyon kelljen kifizetni sokat a népnek..
2011. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
ha postán kérted, akkor a postaköltséget úgy tudom levonják belőle
2011. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!