Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Diplomás munkanélküli vagyok...

Diplomás munkanélküli vagyok a TAJ számom érvényes, Európai Egészségbiztosítási Kártya jár nekem vagy sem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Igényelheted, igen.
2011. aug. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igényleheted, de valószinü, hogy csak addig lesz érvényes, ameddig a TB-d fizetve van...tehát, ha jól tudom, a munkanélküli segély lejártától számitott 2-3 (?)hónap...
2011. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Onnantól fizetheti magának, vagy igényelhet BPJ-t az önkormányzattól
2011. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igényelheted. Te kérdeztél tegnap is?
2011. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy a TAJ számod érvényes, magában nem jogosít európai eg.bizt. kártyára.

Ha jogosult vagy az egészségügyi ellátásokra, akkor jogosult vagy az eur.eg.bizt. kártyára is.

Az oep.hu oldalon megtalálod az infókat.

2011. aug. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sylsyke válasza:
Természetesen igényelheted. Én is megcsináltattam. Kell hozzá egy személyi igazolvány és TAJ kártya, valamint egy ott helyben kitöltött adatlap. Kb. 15 percet vesz igénybe és már ott átveheted. Nekem 3 évre állították ki és semmi különösebb feltétele nem volt.
2011. aug. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!