Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Veszélyes munkakörű személyekn...

Veszélyes munkakörű személyeknek van kockázati biztosítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párom tűzoltó. A megszorítások miatt, szerintem már nem fizetik részükre a biztosítást. Szeretném tudni, van -e lehetőség arra, hogy kockázati biztosítást kössünk, ha a munkájából adódóan történik vele tragédia? Olyan biztosító érdekel, aki nem szenyózik kifizetésnél, és ár-érték arányban is jó.
2012. márc. 6. 01:12
 1/2 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Kifizetésnél egyik sem "szenyózik",ha előzetesen minden alapot lefektettek.

Én javasolnék egy Union SOS Balesetbiztositást, ez Baleseti dolgokra fizet, Baleseti Életbiztositás, Rokkantság, Műtét, csonttörés, kórházi napidíj, égés.

Ennek az éves díja 14e Ft-tól 26e Ft-ig terjed, attól függően mekkora védelmet szeretnétek. Itt majd meg kell jelölni, hogy veszélyes munkája van, és a díjat fel fogják emelni 50%-al, így lesz 21e-39e max.

Cserébe viszont nem fognak semmit kérdezni, mindent kifizetnek ami balesettel kapcsolatos.

Életbiztosítás terén pedig én igazán 3 pénzintézetet ajánlanék:

Aegon Távlat/Vitál attól függ mekkora védelmet szeretnétek

Generali Test-őr

Aviva Nelson

Ugye ez függ még kortól-nemtől-dohányzási szokástól.

Tőlük kell ajánlatot kérni,és szólni, hogy tűzoltónak menyivel növekszik a havidíj. Akár előzetes kockázatelbírálást kérni a biztosítóktól.

Azért ezt a 3-t ajánlanám, mert a többi pénzintézet vagy sokkal drágább, vagy lehetőség van arra, hogy rendesen felmért kockázatokra sem fizet.

2012. márc. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Aviva Nelson jó, olcsó is tényleg nem kötnek bele semmibe,

de a sanavitájuk is jó ami baleset és egészségbizti. Ezet merem neked ajánlani biztosan.

2012. márc. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!