Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Van valakinek tapasztalata...

Adidasler kérdése:

Van valakinek tapasztalata Uniqa életbiztosítás megszüntetésével (biztosító általi visszavásárlással) kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja a meglévő befektetési egységekhez kötött életbiztosításom megszüntetését kezdeményeztem visszavásárlással. Az ügyintéző megnyugtatott, hogy a beküldött dokumentumok rendben vannak 15 napon belül megkapom a pénzem. Ehhez képest már majdnem egy hónap elteltével sem kaptam egy fillért sem, pedig a saját megtakarításom töredékét kapom csak vissza a vállalt lekötési idő felbontása miatt. A pénzem kétharmada elúszik de úgy látszik a maradék 1/3-ért is könyöröghetek. Valaki kapott már vissza így pénzt és ha igen, a visszavásárlási igénylő beadását követően mennyi idő múlva fizettek?

2012. máj. 31. 20:05
 1/5 anonim ***** válasza:

15 nap a határideje de attól számít amikortól beérkezik és feldogozzák kb inkább 20 nap!


Egyszerű hívd fel a központi számukat és TEGYÉL PANASZT!!

2012. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Pataki Éva ***** válasza:
Igen általában 15 munkanap, de a biztosítók minden hónap elsejétől indítják.Ha május 1-el kérted, akkor már meg kellett volna hogy kapd.Gondolom a folyószámládra kérted, az gyorsabb és biztonságosabb.Ha a dátum június 1, akkor viszont még nincsenek elkésve.Üdv Éva
2012. jún. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 3 évig fizettem havi 11 ezret.Most utalták ki éppen ma délután a pénzt kb 2 hetet vártam rá,és pontosan 396ezret fizetem be és kaptam belőle 96 ezret,szóval rohadt szemét patkány egy cég ez,soha többet uniqa.Inkább gyüjtöm a pénzt egy malacperselybe.
2016. nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mi miatt kaptál csak ennyit vissza?
2021. márc. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elnézést lemaradt hogy 10 ÉV után.
2021. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!