Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Mit gondoltok a MetLife...

Mit gondoltok a MetLife biztosításokról? Melyik a legjobb életbiztosító?

Figyelt kérdés
Olyan biztosítást keresek a párommal amivel tudonk megtakarítani, fizet műtétre, kórházi ellátásra, kb 5-6000/hó. A metlife tudja ezt, de csak a befizetett összeg harmada válik megtakarítássá. Tud valaki ennél nagyobb megtakarítással rendelkező biztosítást.

2012. jún. 8. 20:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de a kiegészítő elemek nem ingyen vannak mindenhol ilyen költséggel találkozol:((

a másik havi 3 ezer forint megtakarítással sajnos nem jutsz messzire..



Azt gondolom, hogy a legjobb egy önkéntes nyugdíjpénztár mivel 20 % állami jóváírás van rá a befizetett összegre, a közelébe sem ér semmi más a hozamainak és kamatadómentes, járulékmentes..

e mellé kössél egy baleset biztosítást különböző kiegészítőkkel!


ez kb összesen olyan 8000 forint(5000 az önkéntes és kb 3000 a baleset és műtéti kórházi kiegészítővel!


Szívesen segítek ha gondolod, állok rendelkezésedre.

2012. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
100%
Az Aegonnak van az Életpálya programja. 4500 Ft minimum megtakarítási rész, és ezen felül lehet hozzá kiegészítő biztosításokat választani. Tehát 6000 Ft-nál 4500 Ft mehet megtakarításba és 1500 Ft kiegészítőkre. Én javaslom a Baleseti kiegészítőket, mint pl. Baleseti Rokkantság (ez 120 Ft/1M/hó tehát ebből legalább 5M Ft értékben belefér), Baleseti Műtét és Baleseti Kórházi napidíj. Szimpla egészségügyi kiegészítőkből maximum a műtéti térítést javaslom, mert a kórházi ellátás biztosítása nagyon drága!!!
2012. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

A MetLife most fog nyáron nagyot terjeszkedni.


5-6.000 forintból nem lesz komoly megtakarítás, de kijön egy korrekt életbiztosítás (ember casco).

2012. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
groupama életív. ha szabolcs megyei vagy tudok segíteni
2012. jún. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
szia! 5. éve dolgozom biztosítónál, ismerem a metlife-ot és a termékei nagy részét. Idén vette át az AVIVA biztosítót. 5-6000 forint sajnos nem sok mindenre elég, ha ilyen sok kiegészítőt szeretnétek bele tenni. Egy alap megtakarításos biztis náluk évi 300.000 forinttal kezdődik, van olcsóbb is, de az nem sok mindenre szolgáltat. Van 15.000 Ft/havi díjas is, de az viszont hosszú távú, és hozzá kell kötni a kiegészítőket is. Sajnos a kockázat, biztosítás nincs ingyen, de szimpatikus, hogy legalább utánanéztek, és próbáljátok a legjobbat kihozni. De valóban, egy 2-3000 forintos kockázati biztosítással már lehet jó életbiztid, és esetleg a maradékot félreteszitek és lekötitek.
2012. aug. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
37%

Megtakarításra inkább ne biztosítót válassz rakd bankba a pénzed, ott legalább meglesz.

A metlifeot kerüld el nagy ívbe. Mocskos egy cég, épp most próbálom visszaszerezni tőlük a pénzem. Gátlástalan zsidó banda valamennyi tanácsadóval az élen az avivásokkal együtt. (tisztelet a kivételnek) Ez tény.

Felejtsd el Őket.

2012. szept. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
én ott dolgozom. Nem tanácsadó vagyok. Kedves utolsó, nem védem a tanácsadókat, mert sajnos tapasztalom, hogy vannak valóban olyanok, akiknek a jutalék fontosabb, mint az ügyfél, ez rajtunk csapódik le sajnos. tudom, hogy nem mind tisztességes. De sajnos azt is tapasztalom ügyfelek részéről, hogy úgy írnak alá szerződést, hogy át sem olvassák, hogy mit írnak alá, befizetnek milliókat! úgy, hogy nem is tudják, hogy működik, mit írnak alá. Attól függetlenül, hogy a tanácsadó nem mondja el, a papíron, ajánlaton, aminek a másolata ott marad az ügyfélnél, rajta van, hogy tartam x év, éves díj x forint, euró. Benne van a szerződésben a visszavásárlási táblázat, ha valamit nem értesz, be kell menni az ügyfélszolgálatra, mindent elmondanak, tudom. és nem, nem azt mondják, amit betanítanak, hanem ami tény, akkor is, ha nem tetszik. Nem 3,-4-5 év után kell rádöbbeni, hogy basszus, én nem ezt akartam, amikor úgy jönnek be ügyfelek, hogy ott a szerződés a kezükben... Miért nem olvasták el?????? És mondom, nem a tanácsadót védem, mert tudom, hogy vannak tisztességtelenek. De úgy beadni a pénzed valahova, hogy el sem olvasod, mit írsz alá????
2012. szept. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ja és azt se felejtsük el, hogy megkapja az ügyfél a kötvényt, amin rajta van a tartam, a fizetendő díj, illetve van 30 napja, hogy következmény nélkül visszamondja a szerződést, és van minőségellenőrzés, amikor a kollégák felhívják az ügyfelet, hogy biztos tudja-e vállalni a folyamatod díjat, mindent megbeszélt-e a tanácsadóval. Ezért nem értem sokszor az ügyfeleket sem.
2012. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
és ez is tény. Az összes biztosító ugyanazon az elven működik. Mindenki fenyegetőzik a PSZÁF-el. Elárulom, hogy ezeket a szerződési feltételeket a PSZÁF hagyja jóvá.
2012. szept. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
39%

Olyannak nem kellene hozzászólni aki onnan kapja a pénzét mert úgyis a cégedet véded. Nem fogsz rosszat írni róla úgyse.

Sajnos te nem tudod a részleteket ami nagyon hosszú, de nekem van igazam. Ez egy nagyon különleges eset.

2012. szept. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!