Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik utas biztosítást...

Melyik utas biztosítást válasszam? SOS

Figyelt kérdés

2 Felnőtt + 3 GY (az egyik 3 év alatti)


1.)

Olaszországba mennénk sátorral kempingezni. A bankkártyánkhoz van Alianz külf. bizt. Amit a kártya tul. kívül a többi személyre is meg kellene kötni(összesen 6000Ft-ot kellene befizetni). Így 1 évre lennénk biztosítva. Max. orv ellátás 5M, Fogorvos 150.000 max.


2) Mondial Bizt.: 1 hétre 10.000 Ft. Max. orv. ellátás: 65 M. Fogorvos nincs limitálva.


SOS válaszokat légyszi, mert hétfőn indulunk.



2012. jún. 28. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Posta UtasŐr családi Optimum csomag
2012. jún. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2012. jún. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Szerintem egyértelmű, ha utólag visszagondolsz, hogy történt valami és nektek kellett kifizetni az 5M Ft-on felül még 15M-t orvosi költségekre, akkor az a 4e Ft nem fog olyan soknak tűnni :)
2012. jún. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A 2.-at választottam. Egy ismerősünk azt, mondta, hogy 5M HUF arra sem elég, hogy kijöjjön a mentő. Kösz a válaszokat. A posta optimum max. 4 éjszaka. ( bár a kérdésbe nem írtan bele az éjszaka számát)
2012. jún. 29. 11:13
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ezt sosem értem. Ha 5M forint nem elég, hogy a mentő kijöjjön érted, akkor ha idehaza történik valami és az illetőnek nincs balesetbiztosítása, mit is kap a család, ha kipurcan? Mindenki csak akkor köt biztosítást, ha utazik valahová, és hogyha itthon történik valami?
2012. júl. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én a postához biztos nem kötném.. most kerestem a szolgáltatási táblázatukat de nem találtam.. eub-nál napi 470 ft-ért 15 millios egészségi biztosítást kapsz, 500 vmennyiért meg 50 milliosat, és azt ismerik az egész világban! Na meg a kárrendezés sem mindegy..
2012. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez viszont tény és való... bár fizetni egyik sem szeret ...
2012. júl. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mylonnak


Itthon a mentő kijön abból a pénzből amit a tb-nek perkálsz havonta. Külföldön egyből ki kell csekkolnod a mentő árát, az orvosok árát stb. Ha mondjuk egy gyerekkel történik valami és az egyik szülő ott akar maradni a gyerekkel, akkor fizetheted a gyereknek a kórházi tartózkodását és a sajátodat is. Nem ezért kötünk biztosítást, hogy valaki feldobja a pacskert a nyaralás alatt, hanem a felmerülő plusz költségek miatt.

2012. júl. 12. 08:21
 9/10 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Sajnos ma már MO-on sem mindig sikerül ezt ingyen megoldani.
2012. júl. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem is mondtam, hogy ingyen. Fizeted a tb-t.
2012. júl. 12. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!