Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Melyik biztosítót válasszam?!

Tomaszcool kérdése:

Melyik biztosítót válasszam?!

Figyelt kérdés

Új életbiztosítást szeretnék kötni,mert a jelenlegi biztosításom drága.

Sok biztosító kínál online és weboldalon elérhető információkat ajánlatukról,de az azokon lévő információk zöme számomra nem világos . Ezért szeretnék egy olyan biztosítót amelyik készségesen elmagyarázza számomra a nem világos dolgokat. És lehetőleg kedvező ajánlatot tud adni.

Egy 20-éves pályakezdő ,egészségügyben tanuló és egyben dolgozó lány.



2012. nov. 3. 17:25
 1/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ez függ attól, hogy dohányzol-e illetve mennyit szánsz rá havonta/mekkora védelem kell+ életbiztosítást mint védelmet szeretnél vagy magadnak megtakarítani pénzt életbiztosítás formájában?
2012. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

ha kockázatit, akkor egy 20 éves lánynak a novemberi árak alapján /DECEMBERTŐL DRÁGULNAK/

25 évre havi egy 30M Ft-os biztositási védelem a következőre jön ki:

Aegon: NEM DOHÁNYZÓNÁL: 4300 Ft

Dohányzás esetén: 5460 Ft

Generali: ~6000 Ft /függ attól, hogy az üzletkötő mekkora kedvezményt ad/ + dohányzás esetén drágítás

Metlife:6383 Ft + drágítás lehetősége dohányzás esetén

Signal: 8700 Ft

Union:4200 Ft + 50%-os drágítás dohányzásnál tehát 6300 Ft

Ha megtakarítás az ennél jóval bonyolultabb.

2012. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ezenkívül viszont én inkább nem életbiztosítást, hanem egészség és balesetbiztosítást vagy egészségfinanszírozó biztosítást javasolnék, ami szerintem érdemesebb fiatal korban.
2012. nov. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mindenképp balesetbiztosítást ajánlok én is. Az életbiztosítás (ha kockázati) szerintem nem érdemes kötni, mert csak halál esetén fizet a kedvezményezettnek. Az elérési (tehát ha megéred a biztosítás lejártát) neked fizet egy bizonyos összeget.
2012. nov. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján egy megtakarításos életbiztosítást ajánlok, aminek bizonyos betegségekre való védelmet is tartalmaz. Bár hozzáteszem, hogy ennél több információ kellene. Ha gondolod, akkor segítek, illetve javaslom, hogy még ebben a hónapban lépj, a már az előzőekben említett tarifaváltozások miatt.
2012. nov. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Catinator válasza:

A megtakaritásos életbiztositást még kerülném amig valami biztosabb állásod nincs. Ha nem tudod fizetni, biztos bukta, és ha baj van, nem férsz hozzá.


Képezz tartalékot baj esetére hogy néhány hónapig kihúzhasd ha kell! Utána kezdjél el megtakaritásban gondolkodni. Előbb megnéznék más lehetőségeket is. És kicsit utánaolvasnék hogy müködnek. És nem egy helyen.


Előszeretettel ajánlgatják a Unit-linked megtakaritási célú életbiztositásokat - messze a legnagyobb jutalékot kapja érte a "tanácsadó". Megvan a maga helye, de nem szabad avval kezdeni.

2012. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 S.Edith válasza:
Ha még aktuális a szándékod én készségesen szakítok időt egy teljes körű ingyenes tájékoztatásra. Azt gondolom, hogy egy életbiztosítás-kötés előtt mindenképpen ki kell derüljön az igény (amikről a fentiekben is szó volt: baleset, egészség, rokkantság, megtakarítás, stb) Több konstrukció létezik és én ebben tudok segíteni és ezek a konstrukciók alkalmazkodnak a biztosított igényeihez. Egyébként ez a szakmám, ezt tanultam... :) és csak érdekességből: korábban én is egészségügyben dolgoztam.Szép napot!
2013. jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!