Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Honnan szedik az adataimat a...

Honnan szedik az adataimat a biztosítók és mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés
Felhívtak az egyik bíztósítótól,hogy váltsak hozzájuk magánnyugdíj pénztárat mert látják jó ideje vagyok már a másiknál.Megkérdeztem honnan tudnak egyáltalán rólam(tel.szám,cím-ami egy hónapja változott és mégis tudja) a válasz az volt,hogy az interneten töltöttem ki egy kérdőívet,de 100%,hogy a neten nem adtam meg magamról semmilyen adatot.Akkor honnan tudják és mit tehetek velük?
2008. máj. 29. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is kapok ilyeneket, Általánosban is kaptam, valószínűleg az enyémet onnan szedték.

Bár mobilon ishívogatnak angoltanfolyamokal, a számomat a cégtől szedték, mivel céges mobilom van.

Nem lehet hogy a munkahelyedről értesültek?

2008. jún. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
69%

"Már vártam a megkeresését! Ugye Ön az,aki ad nekem 20 millió forintot, amit csak 20 évmúlva kell kezdenem vissza fizetni?"

Na erre a mondatcskára, illetve kérdésre azonnal lehúznak a listáról egy pár évre.

Nekem bejött!

2008. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor az ember megszületik, és a szülei nem nyilatkoznak az adatai védelméről, akkor központi adatbázisből is

másodsorban, pedig ismerősőktől,munkatársaktól, rokonoktól, akik kapcsolatba kerültek a biztosítóval, onnantól kezdve az adataidat adják veszik, hiszen az üzletkötőknek ez az alaptőkéjük

udvariasan el kell küldened őket, hogy nem vagy kiváncsi az ajánlatukra, és többet ne hívjanak ennyi

2009. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!