Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » A MÁV biztosító egyik károsult...

A MÁV biztosító egyik károsultja vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Új biztosító után nézek és már csak 4 napig lehet elintézni, teljesen kétségbe vagyok esve. Válasszak egy drágábbat vagy kockáztassak megint egy olcsóval? Ugye nincs esély hogy mégegyszer megtörténjen a "máv-incidens"?
2008. aug. 11. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A MÁV-al egyenlőre nem, mert ugye annak annyi lett, de ha olcsót választasz azokkal is megeshet.

Tudod olcsó húsnak híg a leve!

Én a gagyikat elkerülném messzire ha MÁV-os lettem volna!

2008. aug. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
te melyiknél vagy? vagy melyiket ajánlod?
2008. aug. 11. 15:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyat válassz, aminek azért jobban ismered a nevét. Olyat ne, amiről még nem is hallottál. Bár a MÁV-nak is volt/van neve, így bármikor előfordulhat más biztosítóval is ez. A párom is MÁV-os volt, de most a Postához (nem tudom hogy van pontosan a neve) ment át. Neki még az se jön ki túl drágára és egyelőre a posta biztosan áll a lábain. Több ismerősünk is ezt kötötte meg még jóval előbb... ők jártak jobban, mert most nem kell váltaniuk.
2008. aug. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

netrisk.hu


a legjobb!

2008. aug. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok újra! köszi a válaszokat. közben már "leigazoltam" az Allianz-hoz.
2008. aug. 15. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!