Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Így is érdemes elmennem a...

Így is érdemes elmennem a biztosítóhoz?

Figyelt kérdés
2013 májusában egy bajnoki meccsen történt a sérülés, elszakadt a keresztszalagom, de mivel akkor még nem gondolta volna senki, hogy ez ilyen komoly nem készült róla jegyzőkönyv. A sportkórházba műtöttek, tehát a kórházi jelentések megvannak. Érdemes a biztosítással foglalkozni ? Milyen dokumentumok kellenek ?

2014. nov. 5. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Hat errol lekestel sajnalom 2 evig lehet bejelenteni az ilyen esetet
2014. nov. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
én azért tennék egy próbát :)
2014. nov. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha két évig lehet bejelenteni, akkor miért késtem le ?
2014. nov. 6. 10:24
 4/7 anonim válasza:
22%

Ez a két évig dolog szerintem elírás volt, két hétig... gondolom.

De ez biztosításonként változhat, 3-5 munkanap stb. 2013.Májussal fixen elkéstél!

2014. nov. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

2 ÉV! az elévülési idő, az más kérdés h hivatalosan 8 napon belül be kell jelenteni, de ha nem váltak kideritethetetlenné a késedelm miatt a körülmények, akkor emiatt nem utasíthatják el.


Szerintem nyugodtan jelentsd be szükség lesz az orvosi dokumentációra.


Üdv:tudatosbiztositas.hu

2014. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a biztosításod erre kiterjed, akkor feltétlenül jelentsd be, vesztenivalód nincsen. Első körben küldd el nekik minden kórházi dokumentum másolatát, ami van, a kárbejelentő lapjukkal együtt (ha van - de biztosan van).
2014. nov. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, jelentsd be, amennyiben egyáltalán baleseti biztosításod (is) van. Jellemzően orvosi papírok szükségesek, majd a biztosító jelezni fogja, hogy mit kell még elküldened.
2014. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!