Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Allianz Bónusz Életprogram...

Allianz Bónusz Életprogram 982110 2012 08. 01 ha volt nem fizetett időszak akkor is jár a megtakarítás 3 év után?

Figyelt kérdés
Megtakarításom kezdeten 201208.01. viszont 2013dec majd 2014-ben 3 hónapot nem fizettem megszűnt, majd rendeztem a tartózást ua- a csomaggal folytattam, májusban történt külföldön 1 balesetem üzemi persze jegyzőkönyv nincs most a biztosító nem akar fizetni ezért felmondanám van esély rá h. a megtakarítást vissza fizetik?
2016. márc. 7. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van megtakarított pénzösszeg a biztosításban, akkor 100%-ban visszafizetik. Ezt legegyszerűbben call centertől, vagy ügyfélszolgálaton tudod megérdeklődni kötvényszám megadásával! Vagy ha írsz egy privát üzenetet, akkor én is megnézhetem a visszavásárlás összegét.
2016. márc. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen baleseted volt amire nem akarnak fizetni?Maradandó egészségkárosodással járt?Ezeket célszerű megnézni,mert idegből felmondani egy bónusz életprogramot ahol a hűségbónuszokat elveszíted ha ilyen korán felmondod nem valami jó ötlet.Kiegészítőkben baleseti halál,baleseti rokkantság,élet,kritikus betegség,rokkantsági ellátás van többnyire amiket választanak.A rokkantsági ellátás csak E és D kategóriára fizet amikor az ügyfél egyáltalán nem tudja ellátni magát,baleseti rokkantságnál pedig a rokkantsági fok arányában fizet,amiről kell hogy legyen papírod,ha van ilyen akkor fizetnek,ha nincs akkor elnézést de nem a biztosító a hibás.
2016. márc. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez egy megtakarítási életbiztosítás, bő három év után nem sokat fog fizetni. A balesetekre - ha van benne egyáltalán ilyen kiegészítő - is csak minimális összeget fizet. Amúgy ha összevissza fizetsz, b....hatosd a bónuszt is.
2016. márc. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Balesetbiztosítás volt kötve kiegészítőként? HA nem akkor ne is várd el hogy fizessen. Annak az összege pedig attól függ hogy mekkora a biztosítási összeg. Azt nem értem hogy ide írtok ilyen kérdéseket és napoat vártok hogy irjanak hozzá valamit ahelyett hogy felhivnátok a call centert és 5 perc alatt megtudnátok amit akartok!
2016. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!