Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Biztosítások » Vaterán az eladó eltűnt. A...

Vaterán az eladó eltűnt. A káromat miért nem fizeti ki a vatera, ha már egyszer az eladóval banki letétje van az ilyen esetekre vagy mi?

Figyelt kérdés
Ez a 4 lépcsős biztonság a vaterán?

2017. jan. 5. 10:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Erőltetik a rendőrséget,csakhogy 2500ft-ról van szó és kiröhögnének az embert de viszont nem az egyetlen vagyok.Van valami érték határ a feljelentésnél? Na meg gondolom a vaterának nem érdeke mert akkor ugrik nekik az "eladó" eladásai utáni százalék.
2017. jan. 5. 11:05
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Semmiféle banki letét nincs a Vateránál és soha nem is vállaltak felelősséget ilyen esetben. Ők csak a piacteret biztosítják az adás-vételekhez.
2017. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Talán. Vásárlás előtt, meg kellet volna nézni eladó, mikor regisztrált meg mennyi negatívja van.
2017. jan. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%

Belinkelnéd az aukciót?

mennyi ideje?

2017. jan. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
Tanulópénznek jó volt. 4 lépcsős biztonság le van írva, hogy mit kell tenni. Ha ott van a feljelentés, mint lehetőség, akkor meg kell tenni nem nyavalyogni kell. Aztán majd visszakapod a pénzt a vaterától. Ha nem lenne feljelentés, akkor mindenki irogatna a vaterának, hogy ez átvert az átvert, adják vissza a pénzt. Gondolkozzunk már. Ha 2500Ft miatt nem mész be, akkor így jártál
2017. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anc ***** válasza:
írtál már nekik az ügyfélszolgálatra vagy a facebook oldalukra? mindenképp jelezd sztem ezt feléjük, válaszolni szoktak, nekem is így segítettek anno egyszer
2017. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!